Kotleba sa v parlamente pustil do zahraničných bánk, ktoré profitujú na koronavíruse - MAGAZÍN 1
Slovensko

Kotleba sa v parlamente pustil do zahraničných bánk, ktoré profitujú na koronavíruse

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Predseda Ľudovej strany Naše Slovensko sa ostro pustil v parlamente do nových opatrení, ktoré mali pomôcť ľuďom v ťažkej situácii pandémie. Nepáčia sa mu opatrenia v bankovom sektore, ktoré podla neho zdierajú ľudí a profitujú na koronavíruse.

“My sa tu o tom môžme rozprávať, pretože my sme v kľude, my máme garantovaný príjem, a v tejto chvíli veľmi luxusný príjem. Ale sú ľudia sú rodiny, ktoré zarábali ako živnostníci viac ako poslanci a dnes majú nulu, lebo nemôžu ísť do práce kvôli opatreniam vlády.” začal Kotleba v parlamente.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *