Kotleba sa už neubránil a pustil sa do Matoviča: „Veď takto sa štát nespráva ani k väzňom!“

Premiér Igor Matovič prišiel spolu s konzíliom odborníkov s novými obmedzeniami pre druhú vlnu koronavírusu. Jedným z nich má byť aj povinnosť pre školákov nosiť prvé dva týždne rúška.

Nie všetci s tým však súhlasia a do Matoviča sa pustil aj predseda ĽSNS Marian Kotleba:

„Národ mu zožral šikanu s rúškami, národ mu zožral aj nezmyselné policajné kontroly medzi okresmi cez Veľkú noc. Tak skúša, čo si ešte môže dovoliť. Ale pokus podrobiť rúškovému teroru aj naše deti v školách, to je už príliš! Deti si musíme obrániť my sami, nikto to neurobí za nás! Otcovia, ktorí ste nestratili gule, bráňte svoje deti! Otcovia, ktorí chápete, že deti sú najviac, nebojte sa vyhrážok ani pokút! Otcovia aj mamičky, odmietnite rúška na tvárach vašich detí! Veď takto sa štát nespráva ani k väzňom!!!“ napísal Kotleba na sociálnej sieti.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *