Politika

Kotleba sa pustil do Luntera: „Čo si ľudia zvolili, to majú, ale veľmi ma to mrzí!“

Najprv nedoriešený posyp na Donovaloch, teraz odrezanie drvivej väčšiny obcí od sveta. K situácii sa po premiérovi vyjadril aj bývalý predseda BBSK Marian Kotleba, ktorý zverejnil na internete video, v ktorom opisuje ako mu volajú a píšu desiatky obyvateľov kraja, dokonca aj starostovia obcí, ktorí s veľkým znepokojením sledujú, čo Lunter vyviedol v BBSK.

„Žiaľ, môžem v tejto chvíli povedať iba jedno: Ľudia čo si zvolili, to majú,“ hovorí Marian Kotleba a jedným dychom dodáva: „Mňa osobne to veľmi mrzí o to viac, že medzi poslancami BBSK sa už niekoľko mesiacov šepká o tom, že súčasné vedenie kraja má v zálohe pripravenú istú poľskú firmu, ktorej chcú dať všetku prepravu v kraji. Slovenských vodičov majú nahradiť Poliaci, slovenské autobusy majú nahradiť poľské…“

Kotleba avizuje, že sa vzniknutou situáciou aktívne zaoberá, kontaktuje sa s ostatnými kolegami, zisťujú podrobné informácie o ktorých nám v nedeľu povie viac.

Kotleba už dávno pred zvolením Luntera upozorňoval, že nie je schopný riadiť kraj.

5 Replies to “Kotleba sa pustil do Luntera: „Čo si ľudia zvolili, to majú, ale veľmi ma to mrzí!“

  1. Presne tak. Čo si ľudia zvolili, tak to teraz majú. Premiér Pelle_grini tu nie je na to, aby riešil každú hlúposť. Teraz nech idú na BBSK opoziční politici a pomôžu svojmu nominantovi Lun_terovi.

  2. V predvolebnom bojí chce každý každého zhovadit.
    Najhoršie na Tom je to ,že čo má v štát v kompetencií na to sa vysere a ide na čele z premiérom očierniť Lutnera. Hádžu mu polená pod nohy a potom pomôž si sám. Môžu sa hanbiť. Dajú vlaky zadarmo a čo mali byť aj autobusy zadarmo to nie ,lebo smerackym oligarchom by chýbali peniažky.

    1. To nie je v kompetencii statu. Ako stat moze sukromnej firme diktovat ich zmluvy. Aj ked je pravda, ze tam ma 40% ale to je stale malo.

  3. Nech okamžite Lunterovci – otec aj syn – odstúpia z vedenia BBSK, ak majú v sebe kúska akej-takej cti !!! … Kým to tam ešte viac nedo..bú !

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *