Kotleba sa pustil do Luntera: “Čo si ľudia zvolili, to majú, ale veľmi ma to mrzí!”

Najprv nedoriešený posyp na Donovaloch, teraz odrezanie drvivej väčšiny obcí od sveta. K situácii sa po premiérovi vyjadril aj bývalý predseda BBSK Marian Kotleba, ktorý zverejnil na internete video, v ktorom opisuje ako mu volajú a píšu desiatky obyvateľov kraja, dokonca aj starostovia obcí, ktorí s veľkým znepokojením sledujú, čo Lunter vyviedol v BBSK.

„Žiaľ, môžem v tejto chvíli povedať iba jedno: Ľudia čo si zvolili, to majú,“ hovorí Marian Kotleba a jedným dychom dodáva: „Mňa osobne to veľmi mrzí o to viac, že medzi poslancami BBSK sa už niekoľko mesiacov šepká o tom, že súčasné vedenie kraja má v zálohe pripravenú istú poľskú firmu, ktorej chcú dať všetku prepravu v kraji. Slovenských vodičov majú nahradiť Poliaci, slovenské autobusy majú nahradiť poľské…“

Kotleba avizuje, že sa vzniknutou situáciou aktívne zaoberá, kontaktuje sa s ostatnými kolegami, zisťujú podrobné informácie o ktorých nám v nedeľu povie viac.

Kotleba už dávno pred zvolením Luntera upozorňoval, že nie je schopný riadiť kraj.

Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *