Politika

Kotleba sa pustil do Kollára, ktorý nepodporil 13. dôchodok: „Môžte sa mu poďakovať!“ (Video)

Parlament v piatok hlasoval o sociálnych opatreniach, v ktorých mal byť aj 13. dôchodok vo výške 460€ pre slovenských dôchodcov. Za tento návrh hlasovali strany SMER, SNS a ĽSNS. Boris Kollár, ktorý 13. dôchodok v programe má, za tento návrh ale nehlasoval.

Kotleba sa vo videu najprv pustí do poslancov Smeru, ktorí ani neboli schopní pripraviť všetkých poslancov na hlasovanie a následne kritizuje Kollára, ktorý sa hrá na sociálneho, ale nepodporí návrh, ktorí by pomohol dôchodcom na Slovensku.

Poslanci Sme Rodina si pri hlasovaní vytiahli kartičky a tvárili sa ako neprítomní spolu s poslancami OĽANO.

5 Replies to “Kotleba sa pustil do Kollára, ktorý nepodporil 13. dôchodok: „Môžte sa mu poďakovať!“ (Video)

  1. Kollárova mama na ten trinasty dochodok nie je odkazana lebo synacik ju má z čoho podporít…..jeho strana si hovorí, že aká je srdečná a sociálne čistiaca, teraz sa vyfarbili…….

  2. Toto je výsledok toho,čo by nasledovalo,keby sa dostali tieto šlapky k moci,no zas by mysleli len na svoje bachory a chudoba by bola ešte chudobnejšia….

  3. Lenže takto sa to robiť nedá, hurá systém ideme im dať. A z čoho? Či budete menej kradnúť? Či zvýšite štátny dlh už aj tak astronomicky vysoký? Ok dáme 13. dôchodok a čo potom? To je ako brať si úver na dovolenku resp. peniaze, ktoré miniem a čo potom? Takéto rozhodnutia sa musia premyslieť ekonomicky a nie le tárať do vetra prázdne populistické reči.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *