Slovensko

Kotleba sa neudržal: Prestaňte sledovať TV. Peniaze míňajte len tam, kde nepodporujú vládne opatrenia

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Liek Ivermektín je na Slovensku oficiálne zaregistrovaný a držiteľom registrácie e farmaceutická spoločnosť Exeltis Slovakia s.r.o. Štátny ústav pre kontrolu liečiv vykonal registráciu na základe odkazovanej žiadosti procedúrou vzájomného uznávania.  Balenie 10 tabliet je dostupné na lekársky predpis okrem nemocníc aj v lekárňach. Liek bol schválený na ochorenia črevnej infekcie, infekcie krvi či svrab.

Aj keď liekové agentúry tento liek na liečenie covidu 19 neodporúčajú, nájdu sa lekári vo svete aj u nás, ktorí tvrdia, že ním úspešne vyliečili aj ťažké koronavírusové stavy.

Šéf ĽSNS Marian Kotleba okomentoval registráciu tohto lieku na Slovensku a vyjadril sa k pandémii. Kotleba je známy tým, že tento liek na liečbu covidu podporuje a sám ho zabezpečil pre ľudí. Podľa neho sa až časom ukazujú konšpirácie ako pravdivé:

„Možno ste postrehli správu o tom, že úspešný liek proti korone Ivermektín opätovne získal liekovú registráciu. Mnohí sa z neho smiali napriek tomu, že reálne pomáhal. Časom sa ukáže, že aj ďalšie iné „konšpirácie“ ohľadom Covid-19 sú jednoducho pravdou. Preto, prosím, nezabúdajte, že najlepší recept proti korone máte vo svojej vlastnej hlave. Na začiatok stačí prestať sledovať televíziu a žiť tak, ako sme boli naučení. Slobodne. Ak v nejakom obchode alebo na benzínovej pumpe od vás žiadajú rúško, tak tam jednoducho viac nechoďte. Svoje peniaze míňajte len v tých prevádzkach, ktorých majitelia chápu, že vládne opatrenia sú len čistou buzeráciou občanov a s ochranou zdravia nemajú nič spoločné. Namiesto hádok s orúškovanou predavačkou svoju energiu venujte ochrane svojej rodiny pred stupňujúcim sa vládnym terorom! V jednote je sila! Nás je päť miliónov, ich je sotva päť tisíc.“ napísal na sociálnej sieti šéf Kotlebovcov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *