Kotleba sa necíti ako fanúšik totalitných ideológii: "Som až príliš demokratický" - MAGAZÍN 1
Slovensko

Kotleba sa necíti ako fanúšik totalitných ideológii: “Som až príliš demokratický”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Súd s Marianom Kotleba sa skončil a pokračovať bude vypočúvaním ďalších svedkov a to 8.júna o 09:00. Po vypočúvaní znalca na politický extrémizmus Mateja Medveckého sa Marian Kotleba cíti spokojne.

“Dnes mohli vidieť ľudia na celom Slovensku z výpovede tak veľmi ohlasovaného znalca včera pánom prokurátorom, vyplynula iba jedna jediná vec, že som sa vlastne ničoho nedopustil a jednoducho nič som nespáchal.” Kotleba dodal, že zo súdu odchádza spokojný.

Kotleba k akcii, kde daroval šeky v hodnote 1488€ povedal, že išlo naozaj o charitatívnu akciu a boli tam ľudia, ktorých život by naozaj nikto nechcel zažívať.

“Ja sa absolútne necítim byť nejakým fanúšikom totalitných ideológii, v žiadnom prípade skôr naopak, ja by som povedal, že v niektorých prípadoch som až príliš demokratický.” povedal na záver Kotleba novinárom.

Súd sa odročil na 8.júna o 09:00

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *