Kotleba sa na nič nehrá! Takto ste predsedu ĽSNS ešte nevideli (Video) - MAGAZÍN 1
Slovensko

Kotleba sa na nič nehrá! Takto ste predsedu ĽSNS ešte nevideli (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Na sociálnej siete sa objavila stránka s názvom “Ako nás nepoznáte”, kde jeden z kandidátov ĽSNS monitoruje bežný deň predsedu Marian Kotlebu. Na stránke môžete vidieť bežné dni šéfa Kotlebovcov, ktorý sa naozaj na nič nehrá a vidieť takto politika je naozaj vzácne.

Kotleba je dlhodobo známy tým, že nepotrebuje chodiť na ples v opere, nemá drahé hodinky, býva v obyčajnom byte na Banskobystrickom sídlisku Sásová a jazdí na obyčajnom aute značky Hyundai za necelých 14-tisic eur.

Keď si to porovnáme s ostatnými politikmi aj z opozície, ktorí vlastnia autá ako Audi A8 alebo BMW 7, ktoré sa pohybujú od 80-tisíc eur vyššie, je to naozaj znakom toho, že Kotleba si naozaj nepotrpí na luxuse.

Tentokrát kamera natočila Kotlebu, ktorý si na kampaň zapožičal kamión, aby ako on povedal “dodal kampani silu”. Kotleba ho celý čas šoféruje sám a nerobí mu problém si takýto ťahač aj sám natankovať. O Kotlebovi vieme aj to, že má záľubu v traktoroch, na ktorých súťaží a pred pár mesiacmi dokonca takýmto traktorom vyťahoval dodávku štábu RTVS, ktorá zapadla v bahne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *