Slovensko

Kotleba s Mazúrekom ako jediní totálne kašlú na rúška v parlamente, a to, čo povedal Kotleba, sa v Bruseli páčiť nebude nikomu

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Dnes sa v parlamente odvoláva minister hospodárstva Richard Sulík pre vysoké ceny energii. Šéf ĽSNS Marian Kotleba ho ostro kritizuje, ale pustil sa aj do poslancov opozície, ktorí vládli v predošlých volebných obdobiach.

„Ale treba si priznať pán poslanec (Kamenický poz.red.), že aj za vašich vlád tie ceny energii rástli. Pretože jednoducho aj vaše vlády uprednostňovali záujem Európskej únie, pred potrebami a záujmami obyvateľov Slovenskej republiky.“ odkázal Marian Kotleba poslancovi Kamenickému.

Podľa Kotlebu budú ceny energii, plynu či elektriny stúpať dovtedy, kým budeme členom Európskej Únie. Strana ĽSNS už dlhodobo vyzýva na referendum o zotrvaní v tomto zväzku. Chcú, aby ľudia vyjadrili názor, či zostať v Európskej únii.

Rúška? Kotleba s Mazurekom ich vôbec nemajú

V Národnej rade Slovenskej republiky sú momentálne povinné prekryté horné dýchacie cesty. Ak by sme však chceli nájsť na Marianovi Kotlebovi či Milanovi Mazurekovi rúško, dlho by sme hľadali.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *