Kotleba s Ďuricom pozývajú ľudí na pochod za tradičnú rodinu - MAGAZÍN 1
Slovensko

Kotleba s Ďuricom pozývajú ľudí na pochod za tradičnú rodinu

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

22. septembra sa bude konať v Bratislave Národný pochod za život, ktorý, ako sme už napísali v predošlom článku, nebude liberálom veľmi pochuti.

Tento pochod má totiž brániť tradičnú rodinu a je presným opakom rôznych zvrátených LGBTI pochodov, kde ľudia a prevažne zmätená mládež ani nedokáže povedať koľko pohlaví má človek (článok o tom tu).

Kotlebovci a celá ĽSNS posielajú autobusy pre ľudí zadarmo skoro z každého kúta Slovenska, aby tak podporili tento pochod (písali sme o tom tu).

Dnes na sociálnej sieti uverejnil Ondrej Ďurica fotografiu na ktorej je aj Marian Kotleba a vyzývajú ľudí, aby prišli tento pochod podporiť.

“Všetci toho máme veľa, ale túto akciu nesmieme odignorovať. Priatelia, nájdite si čas a príďte spolu s nami podporiť NÁRODNÝ POCHOD ZA ŽIVOT. Práve tradičná rodina je dnes pod tlakom pomýlenej ideológie a modernej pseudokultúry. Stretneme sa 22. septembra o 13.30 v Bratislave, na Námestí slobody. Pekný deň všetkým.” napísal Ďurica.

Na posledný pochod za život prišlo až 70.000 ľudí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *