Kotleba s Ďuricom pozývajú ľudí na pochod za tradičnú rodinu

22. septembra sa bude konať v Bratislave Národný pochod za život, ktorý, ako sme už napísali v predošlom článku, nebude liberálom veľmi pochuti.

Tento pochod má totiž brániť tradičnú rodinu a je presným opakom rôznych zvrátených LGBTI pochodov, kde ľudia a prevažne zmätená mládež ani nedokáže povedať koľko pohlaví má človek (článok o tom tu).

Kotlebovci a celá ĽSNS posielajú autobusy pre ľudí zadarmo skoro z každého kúta Slovenska, aby tak podporili tento pochod (písali sme o tom tu).

Dnes na sociálnej sieti uverejnil Ondrej Ďurica fotografiu na ktorej je aj Marian Kotleba a vyzývajú ľudí, aby prišli tento pochod podporiť.

“Všetci toho máme veľa, ale túto akciu nesmieme odignorovať. Priatelia, nájdite si čas a príďte spolu s nami podporiť NÁRODNÝ POCHOD ZA ŽIVOT. Práve tradičná rodina je dnes pod tlakom pomýlenej ideológie a modernej pseudokultúry. Stretneme sa 22. septembra o 13.30 v Bratislave, na Námestí slobody. Pekný deň všetkým.” napísal Ďurica.

Na posledný pochod za život prišlo až 70.000 ľudí.

Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *