Slovensko

Kotleba rozdáva vitamínové balíčky, kým Matovičova vláda nakupuje testy za milióny

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Šéf ĽSNS Marian Kotleba informoval v pondelok večer o tom, že ich strana dala vyrobiť 10-tisíc vitamínových balíčkov slovenskej firme, ktoré rozdajú slovenským rodinám. Balíčky obsahujú vitamín D,C a Zinok. V niečom podobnom chcú pokračovať aj ďalej.

Podľa Kotlebu vláda Matoviča nemá záujem o ľudí, pretože keby mali, tak nenakupujú testy za milióny eur, ale nakúpili by vitamíny, ktoré by zadarmo rozdávali ľuďom.

„Neustále sa testujeme, neustále sa sprísňujú opatrenia, neustále čo raz viac vláda ľuďom zo života na Slovensku robí peklo, a výsledky hovoria, že to celé stojí za nič.“ hovorí Kotleba s tým, že sme aj pre také tvrdé opatrenia prví v počte úmrtí na svete.

Kotleba odprezentoval vitamínové balíčky, ktoré obsahujú vitamíny C, D a Zinok. Ako hovorí šéf ĽSNS, kým Matovičova vláda šikanuje a nakupuje za milióny testy, oni idú rozdávať zadarmo vitamíny tisíckam rodinám.