Kotleba: Protesty musia byť v Bratislave cez pracovné dni, aby si to vládni poslanci všimli! Čaká ich horúce leto! - MAGAZÍN 1
Slovensko

Kotleba: Protesty musia byť v Bratislave cez pracovné dni, aby si to vládni poslanci všimli! Čaká ich horúce leto!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Šéf ĽSNS Marian Kotleba si včerajší protest v Bratislave, kde ľudia protestovali proti rozdeľovaniu ľudí na zaočkovaných a nezaočkovaných vzal k srdcu. Podľa neho musia byť protesty v hlavnom meste a cez pracovné dni, aby si to všimli vládni politici.

Protestujúci na včerajšom proteste neostali stáť len na námestiach, ale zablokovali dopravu, čo sa okamžite dostalo do všetkých médií a riešili to všetci politici, prezidentka aj premiér. Aj keď ľudí neboli desaťtisíce, účinok to malo obrovský.

Kotleba hovorí o tom, že protesty musia byť podobné, ako bol ten včera, pretože si ho okamžite všimli politici. Zablokovaná doprava cez pracovný deň bola témou číslo jedna na celom Slovensku. Ak sa však budú robiť klasické protesty cez víkend na námestiach, podľa šéfa ĽSNS sa vládni poslanci len zasmejú.