Kotleba prišiel pred dom Matoviča a s davom ľudí kričali: „Igorko strč si tú vakcínu do ri*i“ (Video)

Stovky ľudí sa stretli v sobotu podvečer v Trnave pred domom premiéra Igora Matoviča. Presunuli sa tam z námestia, kde protestovali proti súčasnej vláde.

Marian Kotleba to pred domom Matoviča vrátil samotnému Matovičovi jeho vlastnými zbraňami. Ešte na protestoch proti vláde Roberta Fica vyzýval kedysi Matovič ľudí, aby kričali heslá proti Dankovi. „Pripadá mi ako?” obráti sa na ľudí šéf OĽaNO, aby doplnili chýbajúce slovo a následne pokračuje: “…čo si v špajzi sadne na poličku a myslí si, že je jahodový lekvár…” 

Kotleba to dnes vrátil už súčasnému premiérovi a spolu s davom ľudí mu odkázali, aby si vakcínu niekam strčil. „Igorko strč si ju do ri*i“ skandoval dav spolu so šéfom ĽSNS. Po týchto slovách sa Matovičovi asi ľahko spať nebude, ale je to len to isté, čo celé roky robil on sám.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353