Kotleba ponúka Matovičovi recept na vyliečenie z Covidu a vidí v jeho nakazení veľa náhod

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Dnes sme sa dozvedeli, že premiér Igor Matovič dostal koronavírus a tak bude musieť zostať doma a s ním byť v karanténe aj niekoľko poslancov. Šéf ĽSNS mu ponúka svoj recept na vyliečenie a podozrieva ho, že je to príliš veľká náhoda, že akurát pred Vianocami ostal nakazený.

„Tak vraj už aj sám veľký predseda vlády Igor Matovič je korona pozitívny. Igorko neprajem ti nič zlé, a keby sa ti priťažilo, môžeš siahnuť po jednom z mojich receptov, poskytnem ti ich úplne grátis. A na ne sa, na rozdiel od pľúcnych ventilátorov, nezomiera. A teraz vážne. Ako je to možné, že ty, vzor zodpovednosti, si sa nakazil? Ako sa to len mohlo stať? Vychádzajú mi len dve možnosti:1. Napriek tomu, že si premiér, si porušil opatrenia a tým dal priestor tej zákernej nosato-rohatej hnusobe, aby ťa napadla. Ale to sa mi nechce ani veriť, že by si ty Igor, Ty!, nedodržiaval a porušoval opatrenia. To mi jednoducho hlava neberie.2. A potom je to tu tá druhá možnosť. A síce, že tá nosato-rohatá hnusoba ťa napadla napriek úzkostlivému, ukážkovému, pedantnému a dokonalému dodržiavaniu tvojich vlastných protikoronových opatrení. Lenže ak je to tak, tak to by znamenalo, že tie opatrenia nefungujú, a teda sú zbytočné! Taaak? Ako to je, Igorko? Si nezodpovedný extrémista, ktorý porušovaním opatrení ohrozuje seba aj životy a zdravie ľudí vo svojom okolí? Alebo naozaj sú všetky tie opatrenia neúčinné a slúžia len na šikanovanie národa a likvidáciu ekonomiky???Alebo je to celé úplne inak a nákaza je len zámienka na to, aby si ty s Kollárom a ďalšimi mal cez Vianoce pokoj a nemusel sa zaoberať povinnosťami? Aby ste proste mohli mať celý štát na háku a vypadnúť na lyžovačku niekde do Álp. Lebo je to fakt veľká náhoda, že v akom čase a po akých stretnutiach ti vyšiel ten pozitiívny test. Ale zas, čím dlhšie budeš aj so svojimi nohsledmi v karanténe, tým menej ublížiš Slovensku.“ píše Kotleba.