Kotleba: Policajt napadol nášho poslanca ako prvý a to úplne bezdôvodne! - MAGAZÍN 1
Slovensko

Kotleba: Policajt napadol nášho poslanca ako prvý a to úplne bezdôvodne!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Zadržania poslanca Petra Krupu (ĽSNS) na utorkovom proteste na hraničnom priechode Horné Srnie bolo podľa Mariana Kotlebu nezákonné. Povedal to dnes na tlačovej konferencii v sídle strany médiám.

Kotleba odmieta verziu, že počas protestu na hraničnom priechode v obci Horné Srnie napadol poslanec NR SR Peter Krupa policajta. Tvrdí, že to bolo presne naopak a policajt bezdôvodne zaútočil ako prvý a použil donúcovacie prostriedky.

Šéf ĽSNS ozrejmil, že na hraničnom priechode bola zahataná nielen štátna, ale aj obecná cesta, ktorá viedla k obydliam ľudí, o čom podľa jeho slov nevedel ani starosta obce. „Bez toho, aby sa pri uvoľňovaní tejto cesty, pri ktorej pomáhal aj poslanec Krúpa, dialo čokoľvek protiprávne, policajt napadol pána poslanca. Zhromažďujeme dôkazy, ktoré to potvrdzujú,“ priblížil Kotleba. Krupa mal byť podľa neho aj zranený a následne ošetrený v trenčianskej nemocnici.