Kotleba opustil pre zvýšenú teplotu reláciu a Kiskovi s Matovičom rozdal tablety (Video)

V predposlednej relácii, kde sa stretli Kotleba, Kiska a Matovič sa práve posledný z dvaja obuli do Kotlebu pre jeho tablet, v ktorom mal napísané poznámky k relácii.

Dnes v stredu v poslednej predvolebnej relácii sa Kotleba ospravedlnil, že má zdravotné problémy a pre zvýšenú teplotu aj skôr opustil reláciu. Ešte predtým však rozdával tablety pre Kisku a Matoviča.

„Začína sa to tu zvrhávať! Muži venujte sa ženám a ženy potešte svojich mužov.“ povedal Kotleba na konci relácie a následne rozdal tablety, ktoré však Kiska odmietol.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353