Politika

Kotleba ohlásil veľké spájanie národných a kresťanských síl

Veľké spájanie národných a kresťanských síl dnes oznámil Marian Kotleba spolu s lídrami štyroch ďalších strán: Národnej koalície, KDŽP, Doma dobre a Priamej demokracie.

Marian Kotleba dnes na tlačovej konferencii predstavil memorandum o spolupráci národných a kresťanských síl. K tomuto memorandu sa pridali ďalšie strany: Národná koalícia, Kresťanská demokracia – Život a prosperita, Doma dobre a Priama demokracia.

Memorandum o spolupráci podpísali Marian Kotleba (ĽS Naše Slovensko), Slavěna Vorobelová (Národná koalícia), Štefan Kuffa (KDŽP), Vladimír Chovan (Doma dobre) a Marek Géci (Priama demokracia).

Správu budeme aktualizovať.

4 Replies to “Kotleba ohlásil veľké spájanie národných a kresťanských síl

  1. Super,presne toto treba.ja už som dávnejšie uvažovala nad tým,že by mali vznikať pronarodne strany a spájať sa ,aby tí úchylni liberáli ani nemali šancu.

  2. Urobili dobrú vec pre Slovensko. Raz sa tento historický počin zapíše do učebníc dejepisu a občianskej výchovy… Ešte by sa mohli pridať všetky ďalšie strany, ktoré sa stretli v lete na Devíne – zahodiť nezhody a zjednotiť sa v spoločnom dobrom zámere – pomôcť Slovensku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *