Politika

Kotleba o výzve Harabinovi: „Tu už nie je čas, aby sme sa hrali na urazené egá“ (celá relácia)

Marian Kotleba vysvetlil v rádiu Slobodný vysielač svoj postoj ku kauze Gorila a vyjadril sa aj k jeho ponuke pre spoluprácu so Štefanom Harabinom proti liberalizmu.

Tu si môžete vypočuť celú reláciu online:

6 Replies to “Kotleba o výzve Harabinovi: „Tu už nie je čas, aby sme sa hrali na urazené egá“ (celá relácia)

  1. P. Kotleba vy sa necitite? Harabin sa jasne vyjadril ze sa nebude spajat s niekym kto popiera historiu a haji fasizmus! Takze nekopirujte trubana retorikou o potlacani ega. Lebo vam sa to vobec nehodi pan falosny predator!

      1. Nevypocula som si ani jedno slovo z ani jedneho videa na tomto webe. Nepotrebujem to. Viem komu nedoverovat. Od detstva az do dospelosti chodenie do kostola kazdu nedelu a sviatok. Doma zvady jemne povedane. Na falos a pokrytectvo mam velmi jemne vycibrene antenky. Nebudem svoju buducnost davat do ruk neuprimnym ludom co si nevedia priznat jedinu chybu. Co sa nedokazu kontrolovat ked im dieta z cudzej krajiny povie nieco co ich vyvedie zmiery tak ze revu na turistov ako zmyslov zbaveni? Mimochodom pod hl. Stanicou dlazobne kocky tvorili obrubnik chodnika. No lahko sa klame ludom ktori tam neboli. Takymto labilnym nevyzretym do ruk svoju buducnost? Nezartujte.
        Vam nejde o pravdu. Len o napinanie svalov. „Chlapi“ sa v dnesnej dobe nemaju ako realizovat tak si vymyslaju imaginarnych nepriatelov proti ktorym treba akoze bojovat. Plytke. Tod vsjo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *