Politika

Kotleba: „Nikdy nedovolíme, aby zo Slovenska urobili multikultúrny chliev, aký je na západe!“ (Video)

Marian Kotleba vo svojom prejave vo Vrábloch hovoril o tom, ako vďaka liberálnej politike na západe rušia tradičné symboly Vianoc a ustupuje sa tak iným kultúram.

V jednom z amerických miest zrušili vianočný stromček a vianočné oslavy premenovali na Festival mrazu, aby tak ustúpili pred nekresťanskými občanmi.

O podobnom príklade hovorí Kotleba, kedy zrušili v troch nemeckých mestách podobné vianočné oslavy, kvôli moslimským obyvateľom.

13 Replies to “Kotleba: „Nikdy nedovolíme, aby zo Slovenska urobili multikultúrny chliev, aký je na západe!“ (Video)

 1. Pán Kotleba,video o napadnutí pána z Važca,ktoré ste tu postli ma utvrdilo v tom,že hlas odovzdaný vo voľbách pre Vás bude užitočný.Dúfam,že nesklamete množstvo voličov,ktorý Vás budú voliť,a dodržíte svoj sľub,že nebudete súhlasiť s dovozom migrantov na Slovensko za žiadnu cenu.Stačí,ako nás obohacujú cigáni tu žijúci / česť výnimkám,proti slušným cigáňom,černochom a iným nič nemám a nie som rasista / ale ako ten pán na videu dopadnúť nechcem,a nechcem sa báť ani o moju rodinu,a vlastne každého slušného človeka.A každý kto mi bude nadávať do náckov, chodte do čerta.Zažil som 68,89,ale toto,čo sa deje teraz nemá obdobu.Najhoršie je, že súdy konajú práve proti slušným ľudom,ktorý veci nazvú pravým menom.Kdo je potom fašista?

  1. Dobrý deň pán Milan,veľmi presné,vecné a výstižné.Úplne s vami súhlasím.Dúfam, že je nás viac,čo sa na túto dnešnú situaciu pozeráme rovnako.Postaviť ĽSNS do pozície koalície je nevyhnutné na záchranu Slovenska a jeho občana.Je potrebné voliť pronárodne orientované strany.Ďakujem ešte raz za váš príspevok.
   PREČ S LIBERALIZMOM A MULTIKULTI ,LGBTI A GENDER IDEOLÓGIOU.KÝM SME TO TU NEMALI TIETO HLÚPOSTI BOLI SME K SEBE VRÚCNEJŠÍ NO NIEKTO NÁS POTREBUJE ZASTRAŠOVAŤ ABY SI MOHOL VYKONÁVAŤ A PLNIŤ SVOJE VLASTNÉ VRECKÁ.TOTO ROBIA LEN A LEN URČITÉ MALÉ SKUPINY ĽUDÍ ,KTORÉ SA USILUJÚ O UCHOPENIE MOCI ZASTRAŠOVAŤ A CHUTI VÁM DIKTOVAŤ.Spomente si na strany ,ktoré to vykrikujú, ako tu treba prevziať moc jedným s nich je PS Spolu,Zaludí ,SAS,SNS,OĽÁNO,SME RODINA a jej promiskuitný predseda.Ale vo volebnom programe nemajú žiadne relevantné riešenie.

   1. Páni Peter a Jojo Ďakujem.Toto,čo sa stalo,je bezprecedentná hanba.A všetko to padá na hlavu politikov,ktorý sa týmto problémom nezaoberajú a neriešia ho.A to doslova všetci,či starý alebo novodobý.Nikto nie je bez viny.A čím viac sa budú politici či už opozičný alebo koaličný napádať,tým viac bude v spoločnosti vzrastať napätie a nevraživosť. Miesto toho,aby sa všetci politici spojili a riešili problémy Slovenska,oni už teraz vravia,kto s kým nepôjde,miesto toho,aby hľadali riešenie na zlepšenie danej situácie.Načo sa tam teda do čerta pchajú?Ak nie sú schopný to riešiť,nech uvolnia miesto takým,ktorý to dokážu.

  2. Pán Milan napísal ste to super výstižne a hlavne pravdivo nie som rasista ale aby mali väčšie práva cigáni, bezdomovci, a drogisti podľa pána primátora Vrakuňa – pentagon trpí a každý zo zodpovedných nato seru a pekne z vysoká ved pod ich oknami je kľud a ticho všetko si platím tak aj ja mám nárok na kľud a bezpečie alebo treba aj tu kotlebovcov.

 2. Aj v Anglicku to tak bolo ak nie horšie. Nemohli sme mať výzdobu vo výklade.v UK som prišla o príjemné pocity z vianoc,je to fuč. Máme kopu neprispôsobivých cigánov ktorí sa stále množia, Slovensko naozaj nepotrebuje viac neprispôsobivej svoloce,už dosť že nás tu pomaly likvidujú cigáni,nieto ešte nejaka zberba z afriky.ja som volila lsns ešte keď boli pospolitosť,od začiatku ich vzniku a mienim ich voliť stále..dúfam,že ma nesklamú

 3. Pan Sulik nech si najprv urobi poriadku s ciganmi ktori dostavaju vsetko zadarmo, zatial co slusni ludia za to platia. Ciganom postavia byty, dostavaju podpory a kadejake prispevky na deti a stale sa vyhovaraju, ze su diskriminovani. Ale to nie oni, to bieli su diskriminovani a vo vsetkom im maju ustupovat. Tie zapadne „svine“ aspon robia a nevyciciavaju stat ako tie slovenske svine. Najprv si treba poupratovat vo vlastnom chlieve a potom sa vyjadrovat o ostatnych.

 4. A kde je ten slavny Hlina ked ako zastupca KDH na toto do teraz neprisiel ?Za co berie nase peniaze ?Nech ich vrati ked pre nas neroby ,to co ma ked mu to musi pripominat Mazurek

 5. Slovakia, protect your country from the invasion of incompatible cultures at any cost. If you allow that and if you succumb to the EU pressure you will lose your identity and it will cost many lives to get it back. This immigration policy is a carefully designed plan on how to destroy identity, nationalism, patriotism and peace and how to get the nation into submission.
  Probudte sa bratia nech sa oni stratia Slovaci oziju. !!!!!!!

 6. Toľko ľudí volí pre ĽSNS a stále tam niesu, sme najskorumpovanejšia krajina na svete!
  Kiež by sa to konečne zmenilo, no nestane sa tak kým cely národ nepovstatne a neurobí štrajk na revolúciu!
  Ako sa už raz stalo, slovač povstala a dobila si svoje, zvrhla totalitu a oslobodila sa, no zase je zootrocena a vystrašená.
  Toto vedie do záhuby Slovenska!
  Možno Fico predá cely štát Moldavsku alebo nejakej inej rebelite!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *