Kotleba: Nehrajme sa tu na divadlo. V parlamente sa nosia rúška len pred kamerami! (Video)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

V politickej relácii O 5 minút 12 na RTVS sa poslanec OĽANO Michal Šípoš pustil do Kotlebu za jeho iný prístup k pandémii koronavírusu. Kotleba však odpovedal niečo, čo asi nikto v televízii nečakal.

Kotleba najprv hovoril o tom, že jeho strana ĽSNS odmieta, aby sa táto situácia využívala na sledovanie či izolovanie ľudí a to hlavne tých, ktorí síce majú pozitívny test, ale vôbec nič im nie je a robia z nich nebezpečných pre spoločnosť.

„..a mňa nemôžte obviňovať z toho, že som necitlivý alebo, že nevnímam problémy možno s chorými ľuďmi, pretože môj otec zomrel na rakovinu kvôli lieku za 8€ čiže, ja veľmi dobre viem, aká je situácia, viem v akej situácii sú mnohí ľudia, mnohé rodiny, ktorých blízki sú v ťažkom stave. Ale napriek tomu všetkému pán Šípoš, nehrajme sa tu pred ľuďmi na nejaké divadlo. Viete aj vy veľmi dobre. Ja teraz rúško nemám. Ale v parlamente sa taktiež rúška nosia pred kamerami. V parlamente taktiež poslanci nenosia rúška…“ povedal Kotleba v RTVS. Viac vo videu nižšie.