Zo sveta

Kotleba nechce drahý hotel v západných krajinách, stačí mu dedinský domček v Čiernej Hore

Predseda ĽSNS Marian Kotleba sa vybral dovolenkovať do Čiernej Hory aj so svojím synom Ľudovítom a na Slovensko posiela odkaz. Nepáči sa mu, že krajiny ako Srbsko, Bulharsko či Čierna Hora sú v tzv. červenej zóne, ale západné krajiny ako Francúzsko či Taliansko vláda odporúča.

Kotleba je známy svojou skromnosťou a nikdy si nepotrpí na prepych. Nevídať ho na drahých plesoch a s drahými hodinkami na ruke. Sám jazdí na obyčajnom Hyundai za nie veľké peniaze. Oproti ostatným poslancom vyzerá, ako obyčajný človek.

Tentokrát dovolenkuje v Čiernej Hore, kde je ubytovaný v obyčajnom dedinskom domčeku s „dobrými ľuďmi“.

„Priatelia, viete čo je zaujímavé?
Že nám dnes vláda odporúča dovolenkovať vo Francúzsku, Taliansku či Španielsku. Všetky krajiny, kde vraj na koronu na jar umrelo úplne najviac obyvateľov. A doteraz bezpečné krajiny ako Srbsko, Bulharsko alebo Čierna Hora sú zrazu v tzv. červenej zóne. Náhoda? Alebo cieľavedomá snaha pretláčať turistický ruch na západe na úkor slovanských štátov?
Ale u nás nepochodili! Nám na dobrú dovolenku netreba drahý hotel ani luxusný rezort. Úplne stačí malý dedinský domček, ale u dobrých ľudí!“ odkazuje Kotleba z dovolenky.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *