Politika

Kotleba navrhol znížiť platy poslancom v čase pandémie. Nikto ich nepodporil (Video)

Návrh na zníženie platov poslancov počas epidemiologickej krízy nenašiel podporu u ostatných strán. Väčšina poslancov sa zdržala hlasovania, no našli sa aj takí, ktorí hlasovali proti, ako napríklad biela vrana Ján Benčík, či zabávač Jozef Pročko.

Návrh na zníženie platov predniesol predseda ĽS Naše Slovensko Marian Kotleba ako „prejav solidarity s ľuďmi, ktorí stratili prácu a tým pádom aj mzdu“ počas mimoriadnych opatrení v súvislosti s epidémiou koronavírusu.

Kotleba chcel uznesením schváleným Národnou radou SR požiadať vládu, aby takýto zákon predložila v skrátenom legislatívnom konaní a platy ústavných činiteľov znížila o minimálne tretinu.

Utrpenie ľudí súvisiace s epidémiou a jej životnými a ekonomickými dopadmi však poslancov neobmäkčilo a návrh na zníženie platov nepodporili. A to ani poslanci OĽaNO, ktorých líder Matovič a ešte približne takto pred rokom hromžil na vládnych poslancov s tým, že sú nenažraní.

Po roku však máme vládu inú. Na jej čelo sa postavil práve I. Matovič, no zdá sa, že sa veľa toho nezmenilo a i noví vládni poslanci sú stále nenažraní. 

Väčšina poslancov sa hlasovania zdržala, no našli sa aj takí, ktorí hlasovali proti. A čuduj sa svete, všetci, ktorí boli proti, sú zároveň aj poslancami vládnymi.

Výpis z hlasovania nájdete tu.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú prijmi z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Číslo účtu: SK2811000000008017035353

6 Replies to “Kotleba navrhol znížiť platy poslancom v čase pandémie. Nikto ich nepodporil (Video)

  1. Kde že….!!!!!!!!
    Chatová chamrad…..od seba by si idrhla peniažky.Vidite Slováci čo ste ich volili či ste urobili s národom?
    Veď je už po kampani…..a dostali sa k moci tak s prepáčením setu na vás. A takto to bude celé 4 roky,len hlavne za im z huby po celý čas neodíde že kotlebovci sú fašisti.
    Ti ,ktorí ste dopomohli svojim volebným hlasom tejto sebranke vládnuť poriadne ste pohnojila všetkých slušným ľuďom Slovenska.

  2. Tu vidíte tú bandu špinavcov!!! Dôchodcom zoberú to málo čo im Fi_co dal!!! Ale sebe nezoberú ani cent!!! Takéto monštrá ste si zvolili!!! Len počkajte čo vám oni všetko ešte postvárajú!!! Ale dobre vám tak!!! Poznáte to, keď je somárovi dobre, ide sa na ľad šmýkať. Tu teraz na tomto hlasovaní sami vidíte, aké hyeny sú v koalícii.Dôchodcom zobrali 13 dôchodok, študentom zobrali vlaky zadarmo, ale sebe nezoberú ani jeden cent!!! Mysleniu zdar!!!

  3. Same sladke recicky,sluby a po volbach ukazali svoju pravu tvar, ze im islo vlastne len o jedno a to dostat dobre platene miesta a volici a ich osud v tychto casoch, ked je narod postaveny pred tazkou skuskou zvladnut novovzniknutu situaciu,sa na narod vykaslali.Hlavne,ze seba dobre zabezpecili, hanba im!!!!👎👎👎👎

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *