Politika

Kotleba: „NATO má dnes jediný cieľ, rozpútať vojnu s Ruskom!“

Marian Kotleba odpovedal na otázky portálu Hlavné Správy, kde sa vyjadril na tému NATO a Miroslava Lajčáka. Kotleba si myslí, že Lajčak by nemal Slovensko reprezentovať na žiadnej konferencii a ani nikde inde.

„Náš názor na pána Lajčáka je dlhodobo známy. Považujeme ho za protislovenský živel v slovenskej politike a s tým, čo robí, už dávno nemal byť v pozícii, v akej je. Ak on bude reprezentovať Slovenskú republiku na akomkoľvek fóre, či už v NATO alebo EÚ, bude to obrovské riziko pre celé Slovensko v tom, že nás bude čoraz viac zaťahovať do svojich predstáv o svetovládnych úlohách Spojených štátov amerických a o všetko riešiacom, dokonalom liberalizme.“ povedal čo si myslí Kotleba o Lajčákovi.

Marian Kotleba svoj vzťah k NATO stále nezmenil a myslí si, že táto organizácia je zločineckou skupinou, ktorá má jediný cieľ a to rozpútať vojnu s Ruskom.

„Považujeme Severoatlantickú alianciu stále za zločineckú organizáciu, ktorá má dnes jediný cieľ: rozpútať vojnu s Ruskou federáciou. Čím skôr odtiaľ odídeme, doslova poviem, vypadneme, tým menšie bude riziko, že do svojich plánov zatiahnu aj Slovensko.“

Kotleba dodal, že aj keby USA opustilo NATO, asi by sa toho veľa v tejto organizácii nezmenilo.

4 Replies to “Kotleba: „NATO má dnes jediný cieľ, rozpútať vojnu s Ruskom!“

  1. Presné !… Tento chameleón v demisii, sleduje iba svoje kariérne ciele a veľkoryso plní zámery „globelitárov“ a americkej lóže…

  2. Je to pravda, ktorú vie celý svet. Nie náhodou sme začali tak pilne zbrojiť. Tá stará technika nám bude síce na prd, ale amíkom sa naše milióny zídu. Budú za ne môcť zabiť viacej ľudí. Tak ako v Juhoslávii, tak aj o chvíľu pôjde o zabíjanie Slovanského národa. Raz darmo… – už dlhodobo majú predsa v pláne vyhubenie Slovanov. ——- Kto nás nahradí? – no predsa novodobí migro-pracovníci. Amíci sa uspokoja s nerastným bohatstvom krajín. Ja viem, že každý to vie, ale nie každý bude voliť tak, aby to západné šialenstvo skončilo aspoň v krajinách východnej Európy, …takže poďme pozametať najprv pred vlastným prahom – parlamentným.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *