Kotleba: "NATO má dnes jediný cieľ, rozpútať vojnu s Ruskom!" - MAGAZÍN 1
Slovensko

Kotleba: “NATO má dnes jediný cieľ, rozpútať vojnu s Ruskom!”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Marian Kotleba odpovedal na otázky portálu Hlavné Správy, kde sa vyjadril na tému NATO a Miroslava Lajčáka. Kotleba si myslí, že Lajčak by nemal Slovensko reprezentovať na žiadnej konferencii a ani nikde inde.

“Náš názor na pána Lajčáka je dlhodobo známy. Považujeme ho za protislovenský živel v slovenskej politike a s tým, čo robí, už dávno nemal byť v pozícii, v akej je. Ak on bude reprezentovať Slovenskú republiku na akomkoľvek fóre, či už v NATO alebo EÚ, bude to obrovské riziko pre celé Slovensko v tom, že nás bude čoraz viac zaťahovať do svojich predstáv o svetovládnych úlohách Spojených štátov amerických a o všetko riešiacom, dokonalom liberalizme.” povedal čo si myslí Kotleba o Lajčákovi.

Marian Kotleba svoj vzťah k NATO stále nezmenil a myslí si, že táto organizácia je zločineckou skupinou, ktorá má jediný cieľ a to rozpútať vojnu s Ruskom.

“Považujeme Severoatlantickú alianciu stále za zločineckú organizáciu, ktorá má dnes jediný cieľ: rozpútať vojnu s Ruskou federáciou. Čím skôr odtiaľ odídeme, doslova poviem, vypadneme, tým menšie bude riziko, že do svojich plánov zatiahnu aj Slovensko.”

Kotleba dodal, že aj keby USA opustilo NATO, asi by sa toho veľa v tejto organizácii nezmenilo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *