Kotleba napĺňa sály a ľudia na neho chodia aj bez gulášu! Ako to robí? - MAGAZÍN 1
Slovensko

Kotleba napĺňa sály a ľudia na neho chodia aj bez gulášu! Ako to robí?

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Parlamentné voľby sú tu už na konci februára a predvolebné stretnutia s občanmi si politické strany organizujú vo veľkom po všetkých mestách na Slovensku.

Pozreli sme sa na mítingy Ľudovej strany Naše Slovensko, ktorá aj po obrovskej mediálne propagande, kde sa snažia očierniť všetkých jej predstaviteľov, napĺňa sály do posledného miesta.

Na Mariana Kotlebu sa chodia pozrieť všetky vekové kategórie a o jeho podpis si ľudia radi vystoja radu. A to aj bez toho, aby im Kotleba rozdával kvety, či guláš, ako to rady robia vládne strany za peniaze štátu.

Keď sme si prezerali iné politické strany, nenašli sme fotografie, ktoré by zachytávali plné sály ľudí, ktorých by zaujímali ich názory. Možno za to môže mediálna šikana, ktorá nepúšťa ĽSNS do relácii a ľudia chcú počuť, čo Kotleba hovorí a ostáva im tak, len prísť na ich stretnutia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *