Politika

Kotleba napĺňa sály a ľudia na neho chodia aj bez gulášu! Ako to robí?

Parlamentné voľby sú tu už na konci februára a predvolebné stretnutia s občanmi si politické strany organizujú vo veľkom po všetkých mestách na Slovensku.

Pozreli sme sa na mítingy Ľudovej strany Naše Slovensko, ktorá aj po obrovskej mediálne propagande, kde sa snažia očierniť všetkých jej predstaviteľov, napĺňa sály do posledného miesta.

Na Mariana Kotlebu sa chodia pozrieť všetky vekové kategórie a o jeho podpis si ľudia radi vystoja radu. A to aj bez toho, aby im Kotleba rozdával kvety, či guláš, ako to rady robia vládne strany za peniaze štátu.

Keď sme si prezerali iné politické strany, nenašli sme fotografie, ktoré by zachytávali plné sály ľudí, ktorých by zaujímali ich názory. Možno za to môže mediálna šikana, ktorá nepúšťa ĽSNS do relácii a ľudia chcú počuť, čo Kotleba hovorí a ostáva im tak, len prísť na ich stretnutia.

14 Replies to “Kotleba napĺňa sály a ľudia na neho chodia aj bez gulášu! Ako to robí?

    1. Sú tu dve dôležité argumenty: 1. Je to negatívny postoj k ich strane, ignorovanie, odcudzovanie. 2. Kotlebovi nahráva terajšie politické dianie na Slovensku, riešenie káuz gorila, kocner,. 3.ziadne riešenia rómskej otázky počas 25.rokov,ziadne vylepšenie sociálnych otázok ohľadom Rómov (ty čo nerobia sa majú lepšie ako ty ktorý robia). 4.vo voľbách nie je koho voliť všetci sú tam skorumpovany všetci vrátane kotlebu je potrebná nová strana s úplne novými tvárami, novými politikmi.

      1. Nova strana nič nezmení ak tam budu ty istý skorumpovanci alebo ich „mláďatá“ či nove strany typu Truba fet, Posledne Socky atd.

  1. Ako to robi aj bez gulasu? Asi ako Adolfino! A kedy nam kotleba uz konecne zacne rozpravat o historii? Lebo nikdy na to vraj nie je priestor? Uz 4 roky cakam!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *