Slovensko

Kotleba: Nakoniec tu bude zrazu Juhomoravská mutácia a potrebujete piatu dávku

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Pandemická situácia na Slovensku je naozaj zlá. Čísla nakazených sú rekordné a dokonca vyššie, ako pred rokom, keď sme nemali nikoho zaočkovaného. Či sa za to môžu nové mutácie vírusu alebo nedostačujúce dve dávky vakcín sa ešte uvidí.

Aj krajiny, ktoré majú veľký počet zaočkovaných musia opäť zavádzať opatrenia. Odborníci ale tvrdia, že síce počty nakazených stúpajú, no vďaka vysokej zaočkovanosti v týchto krajinách nemajú títo ľudia taký ťažký priebeh covidu a nemajú toľko hospitalizácii.

„Kým pred rokom v podstate nebol zaočkovaný ešte nikto, alebo veľmi málo ľudí, a dnes je 42% a situácia je horšia, tak nás to musí nútiť sa zamyslieť nad tým, že o čom, to tá vakcína a celé to vakcinačné šialenstvo, o čom to v skutočnosti celé je“ začal svoje video šéf ĽSNS Marian Kotleba.

Kotleba sa pustil aj do Krčméryho, ktorý podľa neho na začiatku zľahčoval koronavírus a zbaviť sa ho chcel aj bez vakcíny, no dnes úplne otočil „Tak potom, ako vyšla séria článkov o jeho Vysokej škole sv. Alžbety a o tom, ako tam pochybne kadejakí ľudia získavajú doktoráty, docentúry a profesúry, tak zrazu Krčméry je vlajková loď v boji proti koronavírusu….“ dodal Kotleba s tým, že Krčméry chce teraz do ľudí dostať v roku 2022 ešte ďalšie dávky vakcíny.

Šéf ĽSNS sa prihovára aj neočkovaným, ktorí si podľa neho uchránili svoje ja „Tak ani keď si dáte prvú a druhú dávku, tak vám to proste nebude stačiť, na to aby ste boli podľa týchto bláznov plne zaočkovaní. Budete potrebovať tretiu dávku. A príde január a to som hovoril už pred rokom, a v januári príde nová mutácia, nová verzia a s ňou štvrtá dávka, a som rád, že to teraz Krčméry potvrdzuje a potom možno v máji povedia, že je tu zase nejaká, ja neviem aká, Juhomorvská mutácia a potrebujete piatu dávku“.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *