Slovensko

Kotleba na súd nepôjde: „som v karanténe preto, lebo mi to prikazuje zákon. A ja zákony rešpektujem“

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Predseda Ľudovej strany Naše Slovensko Marian Kotleba sa vrátil z letnej dovolenky v Čiernej Hore, kde svoje voľné dni trávil so svojím synom Ľudovítom. Kedže vláda SR označila túto krajinu ako rizikovú, každý, kto z nej príde, musí ostať povinne v izolácii.

V utorok 8.9.2020 má prebiehať ďalší súd s Marianom Kotlebom, kedy predseda ĽSNS daroval chudobným rodinám tri šeky v hodnote 1488€.

Kotleba sa však mal súdu ospravedlniť, kedže podla zákona musí ostať v povinnej karanténe a tak nemôže ísť na súd.

Ďalšie pojednávanie je naplánované na pondelok 21. septembra.

„Slovenské médiá zas objavili teplú vodu.UŽ V PIATOK som na instagram napísal, že ma čaká 10-dňová karanténa, ale oni s tým vyrukovali dnes. Vraj som v karanténe aj keď neuznávam koronu.Nuž, milí novinári, ja nie som v karanténe preto, že by som zmenil postoj k projektu Covid-19. Ja som v karanténe preto, lebo mi to prikazuje zákon. A ja zákony rešpektujem, aj keď s nimi mnohokrát nesúhlasím. Ale to je asi nad rámec chápania tzv. novinárov, pracujúcich pre bulvárne médiá. To však už nie je môj problém. To sa týka aj mojej neúčasti na zajtrajšom pojednávaní na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku. Keď som v karanténe, asi nebudem na súde. To dá predsa logika.A keď ma aj s týmto nejaký novinárik problém, nech sa páči za Matovičom, lebo ja som túto Covid-19 paniku nevymyslel, ani ju nešírim. Alebo k psychológovi“ odkazuje Kotleba na sociálnej sieti.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!