Slovensko

Kotleba: Musíme vytriezvieť. Vystúpiť z EÚ a obnoviť sebestačnosť Slovenska!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Šéf ĽSNS Marian Kotleba sa vyjadril k súčasnej kríze s energiami a ich rastúcimi cenami. Kotleba si sadol na traktor a skritizoval naše členstvo v Európskej Únii. Podľa neho máme kvôli EÚ drahú elektrinu či plyn.

Pre drahý plyn hrozí nedostatok AdBlue, ktoré musia tankovať novšie dieslová autá. Bez toho autá nebudú pojazdné a hrozí nedostatok všetkého. Kotleba tvrdí, že AdBlue je len ďalší výmysel, aby sme ešte viac platili.

Predseda ĽSNS kritizuje aj to, že ako vstup do EÚ bola podmienka, aby Slovensko odstavili jeden blok v elektrárni Jaslovské Bohunice, čo znamená, že nevyrábame viac elektriny, ako by sme mohli „Aby sa Slovenská republika stala energeticky závislou. Aby sme boli donútení, tak ako je to dnes, kupovať elektriku, niekde na virtuálnych burzách.“ hovorí Kotleba.

Podľa Kotlebu musíme čím skôr vystúpiť z Európskej Únie a obnoviť sebestačnosť Slovenska.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *