Politika

Kotleba musí vysvetľovať policajnej protiteroristickej jednotke, prečo je rodina muž a žena (Video)

Do redakcie nám prišla exkluzívna správa od šéfa Ľudovej strany Naše Slovensko, Mariana Kotlebu, ktorému polícia poslala predvolanie na výsluch svedka.

Prezídium policajného zboru, NAKA a národná protiteroristická jednotka totiž žiada vysvetlenie za billboardy, ktoré mal Marian Kotleba počas prezidentskej kampane.

Na týchto billboardoch sa nachádzali slogany s textom: „Rodina je muž a žena. STOP LGBTI!“. Tieto slová sú teda podla polície prečinom podnecovania k národnostnej, rasovej a etnickej nenávisti.

Šéf ĽSNS sa k tomuto celému vyjadril aj vo videu, ktoré si môžete pozrieť nižšie:

14 Replies to “Kotleba musí vysvetľovať policajnej protiteroristickej jednotke, prečo je rodina muž a žena (Video)

 1. Prehlasujem na svoju česť,vzdelanie,životné skúsenosti,na svoju rodinu a všetko,čo mi je sväté že:RODINA,JE MUŽ,ŽENA A DETI!
  STOP záujmovej skupine s názvom, LGBT A-Ž!

 2. NO mne to pripadá že už aj štátnych inštitúciách to nemajú s psychickým stavom úplne v poriadku, Že rodinu tvorí pár Muž a Žena je jasné aj škôlkarovi , A hlavne LGBT nie je rasa ani etnikum ani národnosť je to skrátka vývojová paychická anomália ktorú zneužívajú niektorý politici a mocný tohoto sveta k manipulácii más a degradácii zdravého rozumu mládeže.

 3. K tomuto musím napísať jednu príhodu z pred 2 mesiacov: Mali sme mačku, ktorá mala 3 mačiatka. (Medzičasom všetky 3 už podrástli a tešia nových majiteľov.) Mačka sa vyhrievala s mačiatkami na slniečku, keď tu prišiel ku nám na návštevu mladý pár s dva a polročným synčekom. A ako to už býva, detičky majú veľmi rady zvieratká. Chlapček si hneď prisadol k mačke, hladkal ju a hovoril nám: “ Toto je maminka, toto sú jej detičky…“ , potom chvíľku zmĺkol aby sa vzápätí spýtal: “ a kde majú otecka?“ ☺️
  Takže aj 2 1/2 ročnému dieťaťu je jasné, že rodinu tvorí maminka, otecko a deti !!!
  Nedovoľme aby našim deťom vymývali mozgy od malička (vtedy je to najúčinnejšie) a aby ich niekto presviedčal, že „keď vidia červenú, zelenú, modrú farbu, že to nieje tak a sami sa môžu rozhodnúť ako ktorú farbu pomenujú“. Toto bol len názorný príklad.

 4. Stále si sťažujeme, že nás ubúda a národ vymiera. A kto bude tie deti rodiť, keď bude polovica národa homosexuálov. To nie je tovar, ktorý sa dá kúpiť hocikde v obchode. Budú tu o 100 rokov ešte Slováci? Myslí niekto na psychiku dieťaťa, ktoré bude celý život vyrastať v rodine homosexuálov, v škole sa mu budú deti posmievať a nadobudne takú traumu, z ktorej sa celý život nespamätá. A my chceme mať predsa zdravú populáciu. Psychicky narušených jedincov máme už aj tak alarmujúco veľa. Tí zdatní odchádzajú do zahraničia a tu zostanú len tí vadní a chorí. Vôbec si nevážime ľudskú dôstojnosť a chceme dať na výchovu deti chorým ľuďom, ktorí bojujú o akési svoje práva. Ale o aké právo ide? Existuje v našom právnom poriadku alebo nebodaj v ústave, že úchylní ľudia majú právo vychovávať zdravo narodené deti? Veď to je barbarstvo! To právo je dané prírodou a keď príroda nedáva právo mať deti dvom homosexuálnym ľuďom, resp. ľuďom rovnakého pohlavia, tak my ostatní a ani politici im to nedokážu zabezpečiť. Rešpektujem ich úchylku ale nech si s ňou žijú, tak ako ostatní ľudia, ktorí trpia nejakou poruchou od narodenia ale nech to demonštratívne nedávajú najavo a neterorizujú normálne obyvateľstvo. Ja by som sa hanbil, keby som bol takto chorý a riešil by som to tak, aby o tom verejnosť nevedela. To skôr proti nim by mala zasiahnuť protiteroristická jednotka, pretože Kotleba nikoho tým neterorizoval. Terorizujú nás dúhové prajdy! Zrejme sa protiteroristická jednotka nudí, pretože u nás, chvála Bohu, nie sú žiadne teroristické činy. Som zvedavý ako by táto jednotka zasiahla proti skutočným teroristom. To nemá NAKA čo robiť? Nemáme dosť trestných činov a nevyjasnených vrážd aj iných novinárov, Daniela Tupého atď., ktoré sa nevyšetrujú a zaoberajú sa hlúposťami, navyše názorom na billboarde, ktorý má niekoľko miliónov Slovákov? To chcú všetkých vyšetrovať alebo si má každý, kto má takýto názor, zhotoviť svoj billboard?

 5. Tak já nevím, ale LGBT nejsou přece ani národ, ani rasa a ani etnikum, takže jaké že nabádání k národní, rasové a etnické nenávisti 🤔
  A rodina vždy byla, je a bude žena-muž-děti 😊🍻

 6. Aj môj zmazali, hoci neobsahoval ani vulgarizmy, ani nijako neprekračoval zákonné medze, zato také, čo podnecujú k nenávisti sú tu evidentne ok…

 7. Čistý LIBERÁLNO-PROGRESÍVNY REGRES !
  Existujú iba 2 (slovom: DVE !) pohlavia: mužské a ženské.
  Tak to bolo, a je, odjakživa – od stvorenia sveta, pretože na duchovnej úrovni existujú len dva duchovné princípy – mužský princíp a ženský princíp, ktorý sa inkarnuje spolu s dušou do hmotného tela plodu, na základe čoho sa plodu, v tele matky, začnú vytvárať mužské, alebo ženské pohlavné orgány…
  (Ešte k vysvetleniu: duša si pred narodením vyberá pohlavie – ak to má v pláne duše, a tiež na základe karmických okolností – prežiť život na Zemi ako muž, alebo žena…)
  V západných krajinách, žiaľ, nevedia počítať. Podľa nich, zdá sa, existuje 3, 4, 5, 6… – 50 pohlaví…

 8. …ešte doplním: viď. budhistický symbol „Yin a Yang – mužský a ženský princíp. V Čine a Japonsku je Yin a Yang považovaný za všetko, čo existuje. Yin ako tmavá časť a Yang ako svetlá, sú v neustálom kontraste. Jeden druhého kŕmia, no zároveň každý z nich nesie časť toho druhého. Koncept Yin a Yang má pôvod v dávnej čínskej filozofii a opisuje dve navzájom opačné a doplňujúce sa sily, ktoré sa nachádzajú v každej živej a neživej časti vesmíru.
  Yin – ženský princíp – zahřňa v sebe všetko ako: tmavé miesto, severný svah (kopca), južný breh (rieky), zamračené, zahalené“) je tmavší element; pôsobí smutne, pasívne, tmavo, žensky a korešponduje s nocou. Yin je často symbolizovaný vodou a zemou. K Yin sa priraďuje pasivita.
  Yang – mužský princíp – zahřňa v sebe všetko ako: svetlé miesto, južný svah (kopca), severný breh (rieky), slnečné svetlo“) je svetlejší element; pôsobí veselo, aktívne, svetlo, mužsky a korešponduje s dňom. Yang je často symbolizovaný ohňom a vetrom.
  Yin (ženskosť, tma, pasívna sila) a Yang (mužská, svetlá, tvorivá sila) sú popisom doplňujúcich sa opakov a nie sú absolútne – preto hocijaká Yin a Yang bude vyzerať opačne z inej perspektívy. Preto sa príslušné vyššie uvedené pojmy k Yin a Yang neberú doslovne. Všetky sily v prírode majú obidva stavy, a tie sú neustále v pohybe… Podrobnejšie – viď. wikipédia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *