Kotleba Matovičovi: Človek Vašej úrovne ma nemôže uraziť. Ľudia nebudú umierať na Covid, ale kvôli opatreniam, ktoré im zničia život

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Za piatok sme zaznamenali rekordné číslo počtu pozitívnych na koronavírus. Premiér Igor Matovič okamžite zaútočil na konšpirátorov a kritikov prísnych opatrení. Dokonca nazval Mariana Kotlebu a Roberta Fica, idiotmi.

Kotleba reagoval vo svojom statuse na premiérové drsné slová, no nechcel reagovať na jeho urážky, ale skôr na jeho postoj ku koronakríze.

„Pán premiér Matovič, vo svojom poslednom statuse ste ma nazvali idiotom. Na túto Vašu urážku nebudem reagovať, pretože človek Vašej úrovne ma nemôže uraziť. Ale poviem Vám: ja môžem byť pre Vás idiot, no Vy ste pre čoraz viac Slovákov len zbohatlícky psychopat z Trnavy. A k tomu umieraniu. Ja chápem Vašu túžbu po moci, a to aj za cenu mŕtvych ľudí na Slovensku. Pravda je však taká, že ľudia nebudú umierať preto, že nenosia rúška, ale preto, že Vaše opatrenia im zlikvidujú firmy, pripravia ich o prácu, o zdravotnú starostlivosť, aj o možnosť stretávať sa s blízkymi. A poslať policajtov, aby kontrolovali ľudí na Orave, či nosia rúška, môže naozaj len vyšinutý psychopat. Tak sa, vážený pán premiér, už konečne spamätajte, a neničte Slovensko!“ napísal Kotleba.