Politika

Kotleba: „Máme dve pohlavia?“ Sulík: Viete čo, nie som v tom odborník“ (Video)

Marian Kotleba sa v relácii Na Telo postaral o poriadne zosmiešnenie dvoch členov SaS súčasne. Najprv vytiahol fotografiu Lucii Nicholsonovej, ktorá sa na dúhovom pochode fotila s neidentifikovateľnými osobami a následnej položil jednoduchú otázku šéfovi Sasky.

Keď sa Marian Kotleba opýtal Richarda Sulíka, či máme pohlavia len ženské a mužské, a nič iné medzi tým, odpovedal Sulík, že toto nie je odborník.

„Ale hádam vieme, že je buď muž alebo žena.“ odpovedá mu Kotleba s úsmevom.

Sulík ďalej hovorí, že túto problematiku detailne neovláda a nemyslí si, že na tomto stojí naša spoločnosť.

Všetky otázky a odpovede:

Celá relácie Kotleba vs. Sulík:

3 Replies to “Kotleba: „Máme dve pohlavia?“ Sulík: Viete čo, nie som v tom odborník“ (Video)

 1. Tu na konci, kde má byť „Celá relácie Kotleba vs. Sulík:“ je zcenzurovaná práve tá tu spomínaná kľúčová časť, kde šéf esesákov Richard Sulík (strana SaS má vo svojom názve dve „S“ a preto ich nazývam esesáci) nevedel odpovedať na otázku Mariána Kotlebu či existujú iba len dve pohlavia, tj. pohlavie mužské a ženské, alebo je tých pohlaví viac !!!

  1. To je sila, to je asi oficiálny archív Markízy ak sa nemýlim, ktorý časť s Nicholsonovou uprostred „dúhovej mládeže“ oblečenej v šatách opačného pohlavia vymazal.
   Tiež čo som si všimol je, že Kovačič zavádza, keď tvrdí že má vytetovaný „hákový kríž“. Ja neviem či som slepý, ale žiaden hákový kríž tam nevidím. Vidím tam len kríž aké majú aj lietadlá NATO prilietajúce na Sliač z Nemeckej Spolkovej republiky.
   https://www.defenseworld.net/news/22465/Germany_Faces_Acute_Shortage_of_Operational_Eurofighter_Typhoon_Fighters#.XdtBiSO_iUk

 2. Hi there, just became alert to your blog through Google,
  and found that it’s truly informative. I am going to
  watch out for brussels. I will be grateful if you continue this in future.

  Lots of people will be benefited from your writing. Cheers!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *