Kotleba: Mám informáciu, že Pellegriniho poslanci majú pomôcť schváliť rušenie nemocníc - MAGAZÍN 1
Slovensko

Kotleba: Mám informáciu, že Pellegriniho poslanci majú pomôcť schváliť rušenie nemocníc

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Šéf ĽSNS Marian Kotleba prichádza s informáciou, že dnes v parlamente majú údajne poslanci Petra Pellegriniho podporiť reformu nemocníc na Slovensku.

Takáto reforma by podľa viacerých mala umožniť zrušiť niektoré oddelenia v nemocniciach a ľudia by tak museli cestovať na vyšetrenia aj desiatky či stovky kilometrov.

Podľa Kotlebu by mali dnes poobede poslanci Pellegriniho strany hlasovať buď za takúto reformu alebo sa hlasovanie nezúčastniť a tak znížiť kvórum “Ak sa toto ukáže, že poslanci Hlasu, poslanci Petra Pellegriniho túto vez naozaj, toto hlasovanie podporia, či už priamo svojimi hlasmi alebo tým, že sa nezúčastnia hlasovania, a znížia kvórum, to znamená na schválenie tejto obludnosti, ktorá bude likvidovať zdravotnú starostlivosť, bude stačiť menej hlasov, tak Pellegrini sa už načisto odkope, odhodí svoju pellegrinu a ukáže, že je proste tichým spojencom tejto liberálnej, protislovenskej, protinárodnej vlády” povedal Kotleba vo videu.

Pellegrini a jeho poslanci nakoniec všetci hlasovali proti reforme nemocníc.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *