Kotleba má toho dosť. V pondelok chystá protest v Piešťanoch, kde brutálne zasiahli policajti v LIDL - MAGAZÍN 1
Slovensko

Kotleba má toho dosť. V pondelok chystá protest v Piešťanoch, kde brutálne zasiahli policajti v LIDL

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Včera podvečer sa stal brutálny incident v piešťanskom LIDL obchode, kde prišli protestovať ľudia bez rúšok. Polícia ľudí vyzývala na dodržiavanie opatrení a prekrytie horných dýchacích ciest. Tí to odmietali a tak polícia brutálne spacifikovala niekoľko ľudí. Videá už z incidentu už videli státisíce Slovákov a vyvolali obrovské vášne.

K celému incidentu sa vyjadril aj šéf ĽSNS Marian Kotleba, ktorý nazval tento zásah sadistickým a podľa neho bude vláda tento tlak na občanov len stupňovať „Tento tlak, túto buzeráciu, túto šikanu môžeme zastaviť len my spoločne! Preto sa musíme spojiť všetci, ktorí nechcú žiť ako otroci, a ktorým záleží na tom, aby Slovensko bolo slobodnou krajinou pre slobodný život našich detí a našich vnukov!“

Kotleba sa odmieta na takúto situáciu pozerať a v pondelok 8.11.2021 zvolávala všetkých ľudí na protest do Piešťan. „Nájdite si čas, ak treba zoberte si aj voľno v práci, pretože ak tento tlak nezastavíme, tak o chvíľu všetci nepohodlní budú vyhadzovaní aj z práce a budú mat času až až.“ dodáva.

9 Replies to “Kotleba má toho dosť. V pondelok chystá protest v Piešťanoch, kde brutálne zasiahli policajti v LIDL

 1. To „spacifikovanie“ by zaslúžili organizátori toho cirkusu! Radoví zamestnanci spôsobili rúškový idiocizmus? Prečo nejdú otravovať život autorom, do parlamentu a na vládu, alebo sa boja tvrdšieho zásahu? Tak nech sedia doma a nestrpčujú život ľuďom rovnako postihnutým nezmyslami!!!

 2. Policajti musia veci vynucovať, prikazuje im to zákon, nemôžu sa prizerať porušovaniu zákona. Stačilo ich poslúchnuť a mohli sa vyhnúť násiliu.

   1. Už teraz nie si slušný, tak sa nepretvaruj. Slušný človek je ohľaduplný, a nikdy sa nezastáva tých čo narušujú poriadok a svojim správaním ohrozujú zdravie a život iných. A presne to robili tzv. bojovníci za slobodu. Robia prsne to čo Nacisti v Nemecku, vyvolávajú šarvátky a bitky. Policajti sú na to aby nás pred takýmito ľuďmi chránili. Už Nacizmus a jeho praktiky pod žiadnou zámienkou, národnou, náboženskou či politickou nepresadíte. Už sa nenecháme vašimi táraninami o práve a slobode oklamať. Áno máš právo byť arogantný, sprostý, a aj neslušný, je to to čím sa môžeš prezentovať, podľa toho si vyberiem či sa stebou chceme stretávať, ale nesmieš a ani nebudeš ohrozovať svojim správaním iných, ich zdravie, ich život, a to ani vtedy keď budeš citovať paragrafy vytrhnuté z kontextu celej spravodlivosti, a presadzovať tú svoji selektívnu a privátnu. Tú si uplatňuj vo svojom byte, vo svojej patrji, ale nie medzi nami čo chceme normálne slušne žiť, a ohľaduplne sa právať. Preto máme políciu aby sme to nemuseli robiť „ručne, stručne“ ako k tomu inklinujete mimo zákon vy. Touto mocou sme poverili políciu, aby sme sa medzi sebou nepozabíjali, dúfam že si rozumel! Nie je to naša slabosť že neodplácame násilie a aroganciu násilím a aroganciu, je to naša sila.

    1. Policajti prekrocili pravomoci. Situaciu nezvladli ani po vecnej ani po psychickej stranke.Mali postupovat jednoznacne takto. Poziadat a ubezpecit veducu resp. pracovnicku pri pokladni, aby tychto ludi obsluzila, s tym, ze ona z toho nemozem mat postih a naopak po ukonceni nakupu legitimovat a nahlasit na hygienu vsetkych, o ktorych si myslia, ze nieco porusuju.

     Na dovazok je dolezite poznamenat, ze uz len to, ze sa jedna len o problem s potencialneho postupenia na hygienu a nejaky priestupok, je zrejme, ze sa nejedna o nic vazne, aby reagovali tak ako reagovali,

     Jednoducho to psychicky nezvladli a spravali sa arogantne a zrejme zneuzili svoje postavenie.

    2. tak ty si teda pojebanej slovak ,ty bys tady v čr zdechnul tohle vypustit z huby.tede by meli ukopat nekde v lese.ty blbečku,ty nejsi ani slovak.jsi jen spina blba co evidentne nevi nic o ockovacich latkach a jen meleš sračky.kozomrde ciganckej.píčinko

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *