Kotleba: Lengvarský je na to, aby plnil príkazy a z ľudí urobil poslušné čísla a nie ich liečil - MAGAZÍN 1
Slovensko

Kotleba: Lengvarský je na to, aby plnil príkazy a z ľudí urobil poslušné čísla a nie ich liečil

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Šéf ĽSNS Marian Kotleba sa ostro pustil do ministra zdravotníctva Vladimíra Lengvarského. Kotleba ministra nazýva jeho hodnosťou a tvrdí, že ako generál je tu na to, aby plnil príkazy a z ľudí robí len čísla.

Lengvarský sa má dnes o 19:00 v Piešťanoch zúčastniť ďalšej lekárskej diskusie o očkovaní, kde sa chystajú aj rôzni aktivisti vyjadriť svoj nesúhlas s prácou ministra.

Minister Lengvarský pred pár dňami vyhlásil, že keď očkovacia firma Pfizer povie, že treba dať tretiu dávku “tak to vykonáme” čo nahnevalo ďalších ľudí. Podľa nich sa takto minister nemá správať a firma, ktorá zarába miliardy na vakcínach bude kľudne odporúčať ďalšie dávky.

Niektoré krajiny už očkujú treťou dávkou vakcíny proti koronavírusu a niektorí vedci tvrdia, že očkovať sa bude musieť aj dvakrát do roka.

Minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský povedal v relácii portálu Pravda.sk, že ho presvedčia fakty a farmaceutické firmy „Keď skrátka povie Pfize, že áno doporučujeme tretiu dávku no tak to skrátka vykonáme“.

„To je ale kus debila. Veď farma firma na tom zarába. Odporučila by aj 20 dávok, veď sú to pre nich prachy. Každá predaná vakcína sú korunky. On je tupý ako príborovy nožík.“ napísala Zuzana v diskusii.

One Reply to “Kotleba: Lengvarský je na to, aby plnil príkazy a z ľudí urobil poslušné čísla a nie ich liečil”

  1. Lengvarský má na svojich generálskych paprčiach Lučanského krv, čo vyhovovalo Matovičovi, lebo mal istotu že naňho Lučanský už nikdy nič nezaspieva, a tak dostal Lengvarský od Matoviča trafiku za poslušnosť a robí všetko čo mu rozkážu, ako taký idiot

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *