Politika

Kotleba: Koronavírus je zneužitý, aby ľuďom nanútili očkovanie a aj o nanočipoch

Marian Kotleba v televízii Markíza v relácii Na Telo hovoril o koronavíruse a aj o tom, že táto pandémia má donútiť, aby sa ľudia dali zaočkovať.

Kotleba hovorí o tom, že v Amerike dokážu človeku vstreknúť do tela (do miechy) čip, ktorý dokáže zdravotne poškodeného človeka nejakú dobu ešte držať pri živote.

Moderátor sa Kotlebu pýtal, či sa už stretol s takýmto človekom, ktorý by bol mal v tele nanočip: „Pán redaktor, to že na Slovensku sme sa stým ešte nestretli neznamená to, že to neexistuje a ja som len hovoril o tom, že táto pandémia, bude zneužívaná na to aby, do ľudí vnútili povinné očkovanie“

„Dnes už mnohí politici, mnohí predstavitelia verejného života jasne hovoria že, na jeseň má prísť druhá fáza…. a že bude potrebné sa povinne voči tomu očkovať a pán redaktor o čom ja v tom videu hovorím, že príde strach, že príde kampaň, aby sa ľudia dali povinne očkovať a teraz ich chcem predtým znova veľmi výrazne varovať, a že v niektorých krajinách sú už vyvinuté očkovacie látky, ktoré v sebe obsahujú nanočipy…. V Spojených štátoch Vám vedia vstreknúť látku s nanočipom tak, že napríklad pre vojakov, ktorí sú smrteľne zranení, do miechy títo vojaci ešte ďalej nejaký čas ďalej fungujú…“ povedal Kotleba v relácii.

Upozorňujeme však, že článok je len prezentovaním názorov politika v diskusnej relácii a redakcia nášho portálu len publikovala jeho vyjadrenia. Názor na očkovanie si musí každý človek urobiť sám.

O očipovaní amerických vojakov písal v roku 2016 aj renomovaný vedecký portál Science Alert.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

10 Replies to “Kotleba: Koronavírus je zneužitý, aby ľuďom nanútili očkovanie a aj o nanočipoch

 1. Je to tak ! Korona agenda je/bude zneužitá aj na tento ciel istých mocenských skupín. Chú získať nad ľuďmi totálnu kontrolu/ovládanie a biočipy/nanočipy budú aj takto implementovať do tieľ nič/málo tušiacich ľudí… ovečiek vedených na porážku.

  1. To si predstav ty neovca, ze dokonca vedia ovladat srdce na dialku!

   Vola sa to kardiostimulator a tebe exploduje tvoja neovcia hlavicka.

   Keby si sa dozvedel, ze dokonca existuju aj umele koncatiny schopne napojit sa na nervy a reagovat, by sa z teba stal kuraci separat.

   1. Tebe netreba očkovanie, ty si riadený Čaputovou aj bez toho. Viac čítaj a študuj a nepíš tu sprostosti. Pán Kotleba má pravdu. Ovládajú nás už cez mobilné siete, platobné karty. Daj sa zaočkovať a nezaťažuj tu iných.

 2. Ja len dufam, ze Kotleba nikdy nebol na nic ockovany, ze tak ako sa vyhol vojencite, tak sa vyhol aj ockovaniu.

  Tesim sa ako jeho volici vyssieho veku pomru na zltacku, tetanus, besbotu, zaskrt, tuberkulozu, lebo ockovanie je zlo!
  Ak nezomru skor na neexistujucu koronu, lebo ako vsetci vieme, v telke ukazovali ptazdne rakvy.

  Ako som napisal pod inym clankom, Kotlebu pozvali len preto, ze im klesa sledovanost a Kotleba im ju jeho tragikomickymi vystupeniami zvysuje.

 3. Pán Kotleba má pravdu. Sme sledovaní aj cez mobilné siete, platobné karty, účty. Dávno som čítala o snahe o ovládanie očkovaním.

 4. Kotleba má pravdu aj ja s ním súhlasím, je to cielené a za všetkým je človek, či je to vojna alebo vírusy, len primitiv to nechce pochopiť! 🤬

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *