Slovensko

Kotleba: Koronavírus je zneužitý, aby ľuďom nanútili očkovanie a aj o nanočipoch

Marian Kotleba v televízii Markíza v relácii Na Telo hovoril o koronavíruse a aj o tom, že táto pandémia má donútiť, aby sa ľudia dali zaočkovať.

Kotleba hovorí o tom, že v Amerike dokážu človeku vstreknúť do tela (do miechy) čip, ktorý dokáže zdravotne poškodeného človeka nejakú dobu ešte držať pri živote.

Moderátor sa Kotlebu pýtal, či sa už stretol s takýmto človekom, ktorý by bol mal v tele nanočip: „Pán redaktor, to že na Slovensku sme sa stým ešte nestretli neznamená to, že to neexistuje a ja som len hovoril o tom, že táto pandémia, bude zneužívaná na to aby, do ľudí vnútili povinné očkovanie“

„Dnes už mnohí politici, mnohí predstavitelia verejného života jasne hovoria že, na jeseň má prísť druhá fáza…. a že bude potrebné sa povinne voči tomu očkovať a pán redaktor o čom ja v tom videu hovorím, že príde strach, že príde kampaň, aby sa ľudia dali povinne očkovať a teraz ich chcem predtým znova veľmi výrazne varovať, a že v niektorých krajinách sú už vyvinuté očkovacie látky, ktoré v sebe obsahujú nanočipy…. V Spojených štátoch Vám vedia vstreknúť látku s nanočipom tak, že napríklad pre vojakov, ktorí sú smrteľne zranení, do miechy títo vojaci ešte ďalej nejaký čas ďalej fungujú…“ povedal Kotleba v relácii.

Upozorňujeme však, že článok je len prezentovaním názorov politika v diskusnej relácii a redakcia nášho portálu len publikovala jeho vyjadrenia. Názor na očkovanie si musí každý človek urobiť sám.

O očipovaní amerických vojakov písal v roku 2016 aj renomovaný vedecký portál Science Alert.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *