Kotleba: Kollár nedovolí prijať migrantov? Tak, ako "nedovolil" výhody pre očkovaných?! - MAGAZÍN 1
Slovensko

Kotleba: Kollár nedovolí prijať migrantov? Tak, ako “nedovolil” výhody pre očkovaných?!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Šéf ĽSNS Marian Kotleba vo svojom novom videu kritizuje Borisa Kollára, ale aj predsedu Banskobystrického kraja Jána Luntera, ktorého nazval aj Pomazánkový kráľ.

Kotlebovi sa nepáči, že by Slovensko malo prijať akýchkoľvek utečencov z Afganistanu, pretože podľa neho tam naša krajina nemala čo robiť. Naši vojaci tam podľa Kotlebu len kryli chrbát Američanom, ktorí tam mali svoje záujmy. Šéf ĽSNS neverí Borisovi Kollárovi, ktorý povedal, že žiadnych ďalších utečencov neprijmeme. Neverí mu preto, pretože už predtým tvrdil, že nebude hlasovať za zákon, ktorý určuje výhody očkovaným a nakoniec jeho hnutie za tento zákon hlasovalo.

Kotleba ďalej vyzýva rodičov žiakov stredných škôl v Banskobystrickom kraji, kde Ján Lunter rozbieha očkovanie na týchto školách, aby si dali pozor na svoje deti.