Slovensko

Kotleba: Keby vám médiá a vláda netlačili informácie o korone, vedeli by ste o nejakej pandémii?

Šéf ĽSNS Marian Kotleba je známy svojím kritickým postojom k pandémii koronavírusu. Situáciu neberie tak vážne a aj samotný premiér Igor Matovič odsudzuje Kotlebu pre jeho postoj k pandémii.

Na sociálnej sieti dnes Kotleba napísal svoju úvahu, kde sa pýta ľudí, ak by im vláda a médiá netlačili celý deň informácie o koronavíruse, či by o pandémii vôbec vedeli.

„Napadla mi taká otázka: ak by vám vláda a médiá každý deň netlačili zo všetkých strán NEOVERITEĽNÉ informácie o korone, počte vraj nakazených, vraj mŕtvych, nových testoch a ďalšej propagande okolo toho, vedeli by ste o nejakej vraj pandémii? Podľa mňa asi nie. Čiže áno, projekt Covid-19 spôsobil pandémiu, ale mediálnu a politickú. O čo sa niekedy mocní tohto sveta snažili drahými a krvavými vojnami, to sa im teraz vyvolaním strachu z ohrozenia životov a zdravia ľudí podarilo s prstom v nose. Veď si len všimnite ako sa nám zmenil život. Koľko firiem padlo na hubu, koľkí ľudia prišli o prácu. A tí najbohatší zbohatli ešte viac. Zostaňme preto príčetní, ochráňme si vlastný rozum a nepodliehajme korona propagande priatelia! Lebo lieky na koronu vraj nie sú, ale denne sa z nej vyliečili tisícky ľudí na celom svete. Ej bisťu!“ píše Kotleba.