Kotleba: "Keby bola EÚ taká skvelá, tak si nemusí robiť propagandu, že pred vstupom do únie, sme boli zaostalá krajina" - MAGAZÍN 1
Slovensko

Kotleba: “Keby bola EÚ taká skvelá, tak si nemusí robiť propagandu, že pred vstupom do únie, sme boli zaostalá krajina”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Marian Kotleba sa v relácii na TA3 vyjadril aj na propagandu Európskej Únie, ktorá míňa milióny eur na svoju pozitívnu reklamu.

Reklamy v televíziách, v rádiách a využívanie hercov či osobností na to, aby nám tvrdili, že všetko čo máme, máme vďaka členstvu v Európskej Únii. Táto propaganda sa nepáči predsedovi ĽSNS Marianovi Kotlebovi, ktorý v relácii hovoril o tom, že keby bola EÚ taká skvelá, nemusela by míňať milióny eur na jej vlastnú propagandu.

Na Slovensku je chudoba a LGBTI komunitu trápi, že nedostali peniaze na ich cirkus a filmy o bozkávajúcich sa chlapoch

“Chválime sa Európskou úniou, aké zlepšenie to prinieslo ľudom do života, ako keby tu predtým nikdy nič nebolo, ako keby predtým sme tu nesvietili, nejedli, nepestovali a realita je však taká, že vďaka EÚ sme potravinovo na kolenách” povedal Kotleba.

Moderátor sa Kotlebu spýtal, aké dopravné prostriedky by sme používali, keby sme neboli členmi EÚ, čím by sme jazdili po dopravných komunikáciách: “Pán redaktor, ale toto snáď nemyslíte vážne, že bez členstva v EÚ, sme tu boli nejaká zaostalá krajina. Veď toto je práve nechutná propaganda, ktorú si Európska únia robí, že míňa milióny eur aj na Slovensku na samotnú reklamu. Veď keby bola únia taká dobrá, keby ľudia vnímali, že je naozaj taká super, že všetko je vďaka nej, tak si nemusí robiť platenú reklamu v médiách. Veď sme videli tú reklamu Európskej Únie “Dobré správy”, kde sa hovorilo vďaka EÚ autobusy, vďaka EÚ trolejbusy, vďaka EÚ dobre že nás nenaučili jesť príborom” dodal Marian Kotleba.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *