Kotleba ešte počká na Harabinovu odpoveď, keď vidí, ako liberáli šalejú z ich spájania sa - MAGAZÍN 1
Slovensko

Kotleba ešte počká na Harabinovu odpoveď, keď vidí, ako liberáli šalejú z ich spájania sa

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Marian Kotleba pred pár týždňami vyzval Štefana Harabina s ponukou na spoluprácu proti liberalizmu.

Vo videu hovoril o tom, že ponúka Harabinovi spoluprácu vo voľbách proti liberálnemu šialenstvu. Kotleba dal Harabinovi termín na odpoveď do 31. októbra 2019. Nemalo ísť však o akési ultimátum, ale o to, že už neostáva veľa času do uzavretia kandidátok.

Harabin spoluprácu nevylúčil, ale povedal, že jem ultimáta nikto dávať nebude. Dnes už je jasné, že o žiadne ultimátum nešlo.

Riaditeľ prieskumnej agentúry Focus v rozhovore pre SME povedal, že ak sa Kotleba spojí s Harabinom, je tu veľká šanca, že voľby vyhrajú. Štefan Harabin neskôr uviedol, že Kotlebovi odpovie do 10. novembra 2019.

Dnes Marian Kotleba nahral nové video, kde uviedol, že síce je tento dátum už na hrane, ale v snahe zachrániť Slovensko v ĽSNS počkajú.

Kotlebova ĽSNS má dnes v prieskumoch ďaleko väčšie percentá ako Harabinova strana Vlasť, takže získať na tejto spolupráci môže práve Harabin. Ako sa vyjadrí sudca najvyššieho súdu budeme sledovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *