Kotleba dostal do ulíc tisíce ľudí. Hlina protestuje za odvolanie Kollára len jablkami na zemi

Alojz Hlina organizuje v Bratislave na Námestí SNP naozaj zvláštny protest za odvolanie Borisa Kollára z funkcie predsedu NR SR.

Hlina však na proteste nevolal ľudí, ako to robil napríklad šéf ĽSNS, ktorí dostal do hlavného mesta niekoľko tisíc ľudí, ale najprv chcel za každého, kto sa online prihlási na protest, zapáliť sviečku. Tento plán so sviečkami však nakoniec nevyšiel a Alojz Hlina vymyslel jablkový protest. Na udalosti sa mu prihlásilo k 3.decembru približne 3 600 ľudí a teda toľko jabĺk chce Hlina položiť na papier na Námestí SNP v Bratislave.

Hlina chce tieto jablká následne darovať tomu, kto si o ne požiada. „Ak sa to osvedčí, tak takéto jablkové protesty, kým bude mimoriadny stav môžeme ešte zopakovať a nielen v Bratislave ale aj v iných mestách. ️B. Kollár predsa nemôže byť predsedom nášho parlamentu. Je to neskutočná hanba nás všetkých, ak to akceptujeme a nebudeme proti tomu protestovať.“ napísal Hlina.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353