Kotleba dal von video: Zase budem starý konšpirátor a nakoniec sa ukázalo, že Bromhexinom liečia Covid - MAGAZÍN 1
Slovensko

Kotleba dal von video: Zase budem starý konšpirátor a nakoniec sa ukázalo, že Bromhexinom liečia Covid

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Šéf ĽSNS Marian Kotleba prichádza s novým videom v podobnom štýle, ako bolo to s bromhexinom a vodkou. Kotleba sa vtedy liečil týmito liekom a do každej dávky si pridal kvapku vodku. Ako sám tvrdil, v minulosti prekonal ťažký obojstranný zápal pľúc a tento jeho liek ho mal dostať z ochorenia Covid 19. Sociálne siete vtedy toto video okamžite mazali na všetkých platformách.

Kotleba vo videu kritizuje štát v tom, že aj keď sa už hovorí o tretej vlne, nikde nepostrehol, že sa začali modernizovať nemocnice alebo sa školí zdravotnícky personál “Takisto som nikde nezachytil správu o tom, že by sa modernizoval liečebný protokol na covid, bez ohľadu na to, o akú variantu alebo verziu ide..” hovorí šéf ĽSNS a dodáva aj to, že nevidí, aby štát rozdával ľuďom vitamíny či robil zásoby lieku ivermektín.

Ďalej vo videu Kotleba hovorí o tom, aby sa ľudia pripravili na tretiu vlnu, ktorú už avizujú politici, ale aby zostali pokojní a nachystali si zásoby jódu. Jód sa vie podľa Kotlebu dobre vyrovnať s takýmito infekciami “A teraz priatelia, ja teraz veľmi dobre viem, zase tu budú hejtovacie príspevky, že Kotleba starý konšpirátor ohľadne medicíny, tu odporúča jód, a že kapacity nevedia si poradiť a Kotleba prišiel s jednoduchým jódovým receptom. Tak ako sa smiali z tej vodky s bromhexinom, prešiel rok a bromhexin je dnes uznávaný liek na zmiernenie následkov Covid 19,..” tvrdí Kotleba s tým, že on si za tejto pomoci Covid odležal a dnes je zdravý. “V súvislosti s liečbou koronavírusu sa začína skloňovať ďalší liek. Ide o Bromhexin. Experti tvrdia, že sa už podáva aj pacientom na COVID oddeleniach. Jednou z jeho funkcií je zvyšovať produkciu hlienu, čo môže koronavírusu zabrániť, aby sa v pľúcach rozšíril.píše televízia TA3.