Komentáre Politika

Kotleba by bol blázon, keby do Európskeho parlamentu nekandidoval

Voľby do Bruselu tu máme už v sobotu a kampaň proti kotlebovcom finišuje vo veľkom. Najčastejšie počujeme, že veď Kotleba chcel vystúpiť z EÚ, tak prečo teraz ĽSNS kandiduje?!

Prečo? To sa vážne môže niekto opýtať?

Áno. Kotleba bol za vystúpenie z EÚ, keď videl, aké vedenie má Únia, akí ľudia rozhodujú v Bruseli, a aké nezmysli nám chcú diktovať. Život sa však mení a niekedy nám prináša nie len zlé správy. V celej Európskej Únii sa v prieskumoch vyšplhali na popredné miesta prieskumov strany, ktoré sú veľmi podobné tej Kotlebovej ĽSNS. Dokonca by som povedal, že tieto strany majú oveľa drsnejší slovník a keby boli takéto strany, aké sú napríklad v Taliansku alebo Francúzsku u nás na Slovensku, tak by bol Marian Kotleba oproti nim len slušný chlapec a médiá by ho milovali.

Tieto euroskeptické strany majú obrovskú podporu ľudí a v sobotu veľa z nich vyhrá voľby do Európskeho parlamentu a jednou z nich bude aj Kotlebova strana. Mali by všetky tieto strany z celého kontinentu nekandidovať, lebo sa im únia nepáči taká, aká je? Veď to je šialené!

Veď Kotlebovci a všetky tie strany, ktorým sa nepáči, akým smerom ide súčasné vedenie únie, majú obrovskú šancu to zmeniť. Ľudia ich volia, prieskumy im dávajú veľké šance a oni by nemali kandidovať?

Liberálne médiá budú ale stále ukazovať Kotlebové billboardy a jeho vyhlásenie referenda za vystúpenie z Únie. No a? Veď keď nám únia chcela nanútiť kvóty na migrantov a pokutovať nás za každého neprijatého, je jasné, že politik s takým ideovým zamerením, aké má Kotleba, by mal z takéhoto spolku odstúpiť. Veď tie kvóty by nás ekonomicky položili a aj naši europoslanci za ne hlasovali. Je toho veľa, do čoho nás vedenie Únie tlačilo a Kotlebovi sa to nepáčilo.

Dnes je ale situácia úplne iná a do parlamentu v Bruseli sa dostane veľa politikov, s ktorými si poslanci ĽSNS budú rozumieť a preto nemajú jeden jediný dôvod, tam nekandidovať a vedieť veci meniť priamo na tom mieste, ktoré tak kritizovali. Pre neoliberálov by bolo asi ale lepšie, keby nekandidovali a len nadávali na Brusel, že? Rozmýšľajte.

Komentár

foto: sputnik

2 Replies to “Kotleba by bol blázon, keby do Európskeho parlamentu nekandidoval

  1. After study a few of the blog posts on your website now, and I truly like your way of blogging. I bookmarked it to my bookmark website list and will be checking back soon. Pls check out my web site as well and let me know what you think.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *