Politika

Kotleba bol vysvetľovať, prečo je rodina muž a žena: Vyšetrovanie ako v totalitnom režime!

Šéf nacionalistov z ĽSNS sa dnes zúčastnil výsluchu na oddelení Národnej protiteroristickej jednotky. Vyšetrovateľ si ho predvolal za bilbordy s nápisom „Rodina je muž a žena. STOP LGBT!“. Kotleba po výsluchu pre portál Prehľad správ, okrem iného povedal, že mu výsluch pripomínal politické akcie z päťdesiatych rokov.

Správanie vyšetrovateľa P. Holécyho, ktorému bol prípad pridelený, bolo podľa Kotlebu neférové. Do zápisnice údajne zapísal aj slová, s ktorými Kotleba nesúhlasí.

„Dnes som bol vypovedať na tom medializovanom výsluchu kvôli bilbordom z prezidentskej kampane: „Rodina je muž a žena. STOP LGBT“. Bol som veľmi prekvapený neférovým správaním vyšetrovateľa, ktorý mi odmietol ukázať podnet, ku ktorému sa mám vyjadriť. Navyše, bez môjho vedomia do zápisnice nadiktoval, že sa vzdávam svojich práv v ďalšom konaní a ani ma neinfomoval, že už začal za tieto výroky trestné stíhanie,“ povedal Kotleba na margo výpovede.

„Milan Mazurek hovorí: Slováci, nedajme sa umlčať! Ja k tomu po dnešnom výsluchu, pripomínajúcom politické akcie z päťdesiatych rokov, dodávam: Slováci, nedajme sa zastrašiť!“ doplnil Kotleba.

4 Replies to “Kotleba bol vysvetľovať, prečo je rodina muž a žena: Vyšetrovanie ako v totalitnom režime!

 1. Ešte raz:
  Existujú iba 2 (slovom: DVE !) pohlavia: mužské a ženské.
  Tak to bolo, a je, odjakživa – od stvorenia sveta, pretože na duchovnej úrovni existujú len dva duchovné princípy – mužský princíp a ženský princíp, ktorý sa inkarnuje spolu s dušou do hmotného tela plodu, na základe čoho sa plodu, v tele matky, začnú vytvárať mužské, alebo ženské pohlavné orgány…
  (Ešte k vysvetleniu: duša si pred narodením vyberá pohlavie – ak to má v pláne duše, a tiež na základe karmických okolností – prežiť život na Zemi ako muž, alebo žena…)
  V západných krajinách, žiaľ, nevedia počítať. Podľa nich, zdá sa, existuje 3, 4, 5, 6… – 50 pohlaví…

 2. …ešte doplním: viď. budhistický symbol „Yin a Yang – mužský a ženský princíp. V Čine a Japonsku je Yin a Yang považovaný za všetko, čo existuje. Yin ako tmavá časť a Yang ako svetlá, sú v neustálom kontraste. Jeden druhého kŕmia, no zároveň každý z nich nesie časť toho druhého. Koncept Yin a Yang má pôvod v dávnej čínskej filozofii a opisuje dve navzájom opačné a doplňujúce sa sily, ktoré sa nachádzajú v každej živej a neživej časti vesmíru.
  Yin – ženský princíp – zahřňa v sebe všetko ako: tmavé miesto, severný svah (kopca), južný breh (rieky), zamračené, zahalené“) je tmavší element; pôsobí smutne, pasívne, tmavo, žensky a korešponduje s nocou. Yin je často symbolizovaný vodou a zemou. K Yin sa priraďuje pasivita.
  Yang – mužský princíp – zahřňa v sebe všetko ako: svetlé miesto, južný svah (kopca), severný breh (rieky), slnečné svetlo“) je svetlejší element; pôsobí veselo, aktívne, svetlo, mužsky a korešponduje s dňom. Yang je často symbolizovaný ohňom a vetrom.
  Yin (ženskosť, tma, pasívna sila) a Yang (mužská, svetlá, tvorivá sila) sú popisom doplňujúcich sa opakov a nie sú absolútne – preto hocijaká Yin a Yang bude vyzerať opačne z inej perspektívy. Preto sa príslušné vyššie uvedené pojmy k Yin a Yang neberú doslovne. Všetky sily v prírode majú obidva stavy, a tie sú neustále v pohybe… Podrobnejšie – viď. wikipédia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *