Kotleba: Ani neskúšajte pokutovať prevádzky, ktoré otvorili, lebo odpor národa, ktorý príde, nechcete zažiť

Niektoré gastro prevádzky a fitness centrá sa rozhodli otvoriť aj čase, kedy to nemajú dovolené. Reštaurácie po Slovensku otvorili svoje vnútorné prevádzky, budú dodržiavať prísne hygienické nariadenia, ale nezaujíma ich nariadenie štátu.

Niektoré sú jednoducho na pokraji krachu a tak svoje prevádzky otvorili, aj pod hrozbou pokút a sankcii. K celej téme sa v parlamente vyjadril aj Marian Kotleba, ktorý pohrozil vláde, aby neskúšali pokutovať tých, ktorí svoje prevádzky otvorili, pretože odpor národa sa zmení zo symbolického na skutočný.

„V národe to vrie. To, čo robíte stupňuje bod varu v národe a preto pán premiér vy ani neskúšajte dávať pokuty majiteľom fitness centier a reštaurácii, ktorí dnes v zúfalej situácii otvorili svoje prevádzky. Ani to naozaj neskúšajte, pretože ak to spravíte pán minister tu vám to hovorím do očí, ako to spravíte, odpor národa voči vám zmení zo symbolického na skutoční. A verte mi, že to nebudete chcieť zažiť.“ povedal Kotleba.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353