Slovensko

Konšpirátor Kotleba? „Čo príde po testovaní? Očkovanie? Čipovanie? Keby vám pred tromi rokmi povedali, že bez modrej kartičky nebudete môcť ísť do obchodu ani do práce, čo by ste mu vtedy povedali?“

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Šéf ĽSNS a kritik opatrení proti koronavírusu Marian Kotleba sa na sociálnej sieti vyjadril po celoplošnom testovaní. Podľa neho už neexistujú žiadne racionálne dôvody na ďalšie celoplošné testovania. Takéto by sa podľa slov premiéra mohlo uskutočniť ešte pred Vianocami.

Kotleba tvrdí, že po výsledkoch celoplošného testovania sa ukazuje, že koronavírus nie je až tak nákazlivý, ako sa ukázalo.

„Máme za sebou druhú vlnu plošného testovania. Výsledky su jednoznačné. Nakazenosť obyvateľstva testovaných okresov na korona vírus nedosiahla ani 0,7%.Čo z toho vyplýva? Korona dokázane nie je tak nákazlivá a nebezpečná, ako sa nám všetci tvorcovia a propagandisti korona paniky snažia nahovoriť. Ak však Matovič bude aj napriek týmto jednoznačným výsledkom trvať na ďalšom a ďalšom testovaní a likvidácii ľudí a rôznych firiem a prevádzok, tak už nemôže byť ani najmenšej pochybnosti o tom, že to nerobí kvôli ľuďom. Tieto jednoznačné výsledky dosiahnuté ich vlastným testovaním totiž znamenajú, že ďalšie testovanie prebehne len kvôli kšeftom s testami, testovaním a pomocnými činnosťami, alebo je cieľom celého tohto testovacieho šialenstva zničenie ekonomiky Slovenska. Jednoducho na ďalšie plošné testovanie už NEEXISTUJÚ žiadne racionálne dôvody. Len kšefty alebo objednávka dostať Slovensko úplne na kolená.“ myslí si Kotleba.

Kotleba ďalej píše o tom, že vláde sa podarilo vyhrážkami a šikanovaním dosiahnuť podriadenosť väčšiny národa a pýta sa, čo bude ďalej, či očkovanie alebo čipovanie:

A v tejto situácii Matovič – vidiac, že brutálnym nátlakom, vyhrážkami a šikanovaním sa vláde podarilo dosiahnúť podriadenosť väčšiny národa – ma ešte tú drzosť hovoriť o pravidelnom testovaní.No, objednávka od Angely de Merkel je jasná a oddaný služobník predsa svoju oddanosť musí a chce preukázať! Po testovaní príde tlak na očkovanie. A po očkovaní tlak na čipovanie.Či stále si myslíte, že nie? Že sú to len rozprávky?Keby vám niekto pred troma rokmi povedal, ze bez nejakej modrej kartičky nebudete môcť ísť do obchodu ani do práce, čo by ste mu vtedy povedali? Že rozprávky, nie? A vidíte.Otázkou je, čo ten psychopat vymyslí na Vianoce. Ale ak bude mať drzosť pokaziť ľuďom aj tieto sviatky, ktoré bez ujmy na našom území prežili nacistov aj komunistov, musíme začať konať. Lebo to bude signál, že vláda úplne stratila záujem o ľudí, a už otvorene ide proti vlastným občanom. Aj keď podľa toho, ako vláda škodí živnostníkom, malým a stredným podnikateľom, je to jasné už pekne dlho.

„A v tejto situácii Matovič – vidiac, že brutálnym nátlakom, vyhrážkami a šikanovaním sa vláde podarilo dosiahnúť podriadenosť väčšiny národa – ma ešte tú drzosť hovoriť o pravidelnom testovaní. No, objednávka od Angely de Merkel je jasná a oddaný služobník predsa svoju oddanosť musí a chce preukázať! Po testovaní príde tlak na očkovanie. A po očkovaní tlak na čipovanie.Či stále si myslíte, že nie? Že sú to len rozprávky? Keby vám niekto pred troma rokmi povedal, ze bez nejakej modrej kartičky nebudete môcť ísť do obchodu ani do práce, čo by ste mu vtedy povedali? Že rozprávky, nie? A vidíte. Otázkou je, čo ten psychopat vymyslí na Vianoce. Ale ak bude mať drzosť pokaziť ľuďom aj tieto sviatky, ktoré bez ujmy na našom území prežili nacistov aj komunistov, musíme začať konať. Lebo to bude signál, že vláda úplne stratila záujem o ľudí, a už otvorene ide proti vlastným občanom. Aj keď podľa toho, ako vláda škodí živnostníkom, malým a stredným podnikateľom, je to jasné už pekne dlho.“ dodáva Kotleba.

Pomôžte nám prosím viac zdieľať náš portál medzi priateľmi. Veľmi nám to pomôže. Ďakujeme