Konšpirácia sa stáva pravdou? Mikročip, ktorý pod kožou nahradí váš očkovací preukaz - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Konšpirácia sa stáva pravdou? Mikročip, ktorý pod kožou nahradí váš očkovací preukaz

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Švédska spoločnosť Epicenter vyvinula novú technológiu mikročipov, ktoré sa teraz implantujú ľuďom do kože, aby bolo možné sledovať stav ich „očkovania“ proti covid-19.

Hoci štokholmský startup nevyvinul technológiu špeciálne na tento účel, jeho “hlavný disruptor” Hannes Sjoblad hovorí, že výrobok, ktorý je veľký zhruba ako zrnko ryže, bol rýchlo a ľahko upravený tak, aby sa stal novým typom “covidového pásu”, ktorý nemožno falšovať .

„Implantáty sú veľmi univerzálnou technológiou, ktorú je možné využiť na mnohé rôzne veci,“ hovorí Sjoblad o čipe. “Práve teraz je veľmi výhodné mať covid pasy vždy k dispozícii na svojom implantáte.”

Funguje to nasledovne: Človek si nechá implantovať čip do ruky. Zariadenie na komunikáciu v blízkom poli (NFC) potom slúži na skenovanie čipu a zisťuje, či osoba dostala vládou vydané očkovania proti Covid-19.

Pri použití tejto metódy nie je potrebný papierový očkovací pas ani nič iné, čo sa v súčasnosti používa. Stačí, keď človek mávne implantovanou rukou alebo naskenuje implantované čelo, a voilá: okamžitý vstup na športovú akciu alebo do reštaurácie.

Podľa správ má čip Epicenter vo svojom tele už asi šesťtisíc Švédov. Pretože čip je možné naprogramovať tak, aby obsahoval aj finančné a iné informácie, implantovaní Švédi ho už používajú napríklad na nákup potravín jednoduchým pohybom ruky.

Epicenter už hovorí o tom, že mikročipy bude používať aj na ukladanie najrôznejších ďalších informácií, vrátane prístupových kódov do budov, autobusových lístkov a členstva v posilňovniach. Čoskoro budú na čipe uložené všetky druhy informácií o človeku, čím odpadne hotovosť, kreditné karty, papierové zdravotné záznamy a ďalšie dokumenty a informácie.

„Ideme veľmi, veľmi nebezpečnou cestou,“ varoval jeden komentátor na Daily Wire.

“Takú, ktorú nebude ľahké zvrátiť, ak ju nezastavíme hneď.”

„Ten bod už máme za sebou,“ reagoval ďalší. “Veci sa ešte veľmi zhoršia.”

Ďalší napísal, že Znamenie šelmy nakoniec pripraví ľudí o lekársku starostlivosť, zamestnanie, vzdelanie, vodičský preukaz a dokonca aj o “privilégium” jednoducho vyjsť z domu.

„Každý, kto si to pustí do tela, sa vzdáva svojho života,“ dodal ten istý človek.

Najnovšie správy o implantovateľných mikročipoch preukazujúcich očkovanie boli niekoľkokrát dehonestované rôznymi mainstreamovými médiami, opäť je všetkému úplne inak.

O čipoch na začiatku pandémie hovoril aj šéf ĽSNS Marian Kotleba, ktorého vtedy vysmievali, že šíri konšpirácie a straší ľudí. Aj keď dnes nie sú žiadne čipy síce povinné, ukazuje sa, že Kotleba nehovoril úplne z cesty.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *