Spoločnosť Zo sveta

Koniec ženských športov? Transsexuál, ktorý je muž a cíti sa ako žena, vyhral ženské preteky

Transsexuálna žena (fyzicky úplný muž) vyhrala bežecký šampionát NCAA.

Cece Telfer, biologicky narodená ako muž, vyhrala šampionát v prekážkovom behu na 400 metrov a porazila súťažiacu na druhom mieste o viac ako sekundu.

Tréner pochválil Cece Telfer za to, že je prvou študentkou-športovkyňou v histórii Franklin Pierce, ktorá získala národný titul.

„Boli tu za posledné tri dni ťažké podmienky s vetrom a teplom, ale ako to za posledných šesť mesiacov preukázala, je dosť tvrdá na to, aby to zvládla,“ povedal jej tréner Zach Emerson.

„Dnes to bol mikrokozmos celej jej sezóny. Nedovolila, aby ju (jeho) čokoľvek spomalilo. Nikdy som sa v živote nestretol s nikým tak silným, ako je ona psychicky, „uviedol Emerson.

Takto vyzerá liberalizmus v reálnom svete a treba si uvedomiť, aký nás čaká svet, ak budú vládnuť liberálni politici.

One Reply to “Koniec ženských športov? Transsexuál, ktorý je muž a cíti sa ako žena, vyhral ženské preteky”

  1. To by mali byť neplatné preteky, lebo preteky sú rozdelené na fyzikálnu podstatu človeka, a nie na duchovnú a geneticky postihnutú ! Mužské telo je mužské a ženské telo je ženské ! A V tele môže byť hocikto !! Preto takéto preteky sú neplatné, lebo ženský organizmus je slabší ako mužský ! Taký nelogický analfabeti čo uznali túto súťaž nepatria do športu, lebo porušili pravidlá !
    A liebráli čo napadli veriacich kričali platené klamstvo, lebo keby bol Boh Gej čo by obdivoval vo svojej existencii ? Preto všetko vo vesmíre aj vo fyzike má protipól aj v živočíšnej ríši. Aj Anjeli sú ženy a muži ale bez tela ! Preto peklo existuje aj Satan a prvých si zoberie LGBTI a gejov a lesbičky. lebo Ježiš povedal : Beda tomu kto pohorší jedného z mojích maličkých !……….

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *