Kollárovi je jedno či zamestnáva slniečkara, hlavne nech rádio robí zisky - MAGAZÍN 1
Komentáre

Kollárovi je jedno či zamestnáva slniečkara, hlavne nech rádio robí zisky

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Dlhodobo sa medzi voličmi Borisa Kollára diskutuje o tom, ako je možné, že s jeho ideologickým zameraním zamestnáva v jeho rádiu človeka, akým je moderátor Sajfa, ktorý je jasne neoliberálne orientovaný.

Moderátor Sajfa má jasne vyhranené názory. Sympatizuje s politikmi ako Zuzana Čaputová alebo novinármi Denníka N. Preto sme často krát videl v rôznych diskusiách nepochopenie ľudí, ako je možné, že Boris Kollár, ktorý sa spájal s Matteom Slavinim a má konzervatívne hodnoty, môže v jeho rádiu zamestnávať a podporovať takúto osobu.

Dnes už je všetko jasné a Kollár sa k tejto otázke vyjadril v komentári na sociálnej sieti.

“Mne je jedno či je môj zamestnanec homosexuál či je slniečkar či je pravičiar. V rádiu ma zaujímajú len 2 veci: Či je počúvané a či robí zisk. A pokiaľ tieto dve veci budú napĺňané, nezasahujem.” napisal Kollar v komentári.

Moderátor Sajfa si do svojich relácii pod značkou Fun Rádio, ktoré patri Kollárovi pozýva hostí, akými sú napríklad admini stránky ZOMRI, novinárku z Denníka N a iných ďalších neoliberálne orientovaných ľudí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *