Kollárova milenka mafiánov s nulovými znalosťami povedie nový úrad - MAGAZÍN 1
Slovensko

Kollárova milenka mafiánov s nulovými znalosťami povedie nový úrad

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Petra Krištufková z hnutia Borisa Kollára, ktoré je známa svojou minulosťou a hovorí sa o nej, ako o milenke mafiánov sa stala novou splnomocnenkyňou vlády pre podporu a sociálnu pomoc.

Tento post bude novovytvorený a bude patriť pod ministerstvo práce, ktorému teraz šéfuje podpredseda Sme Rodina Milan Krajniak. Ten tvrdí, že vytvorenie tohto úradu bude mať zmysel.

V čom konkrétne bude zmysel tohto úradu, ktorému bude šéfovať Krištufková, ktorá má dieťa aj s Borisom Kollárom, sám nevedel jasne odpovedať.

Krištufková tvrdí, že dostala vo voľbách silný mandát a ľudia si ju z parlamentu spájajú s jej pomocou pre ľudí a rodiny. Čo bude však ako nová šéfka úplne nového úrad robiť navyše oproti súčasným štruktúram ministerstva práce nevysvetlila ani ona sama.

Zaujímavý je aj životopis bývalej milenky mafiánov a matky dieťaťa Borisa Kollára, ktorá má v podstate nulové znalosti. Dočítate sa, že vie pracovať s internetom a má vodičský preukaz.

“Radšej budem sedieť smutná v Mercedese ako veselá v autobuse” povedala raz Petra Krištúfková. Netušila, čo tým odštartuje. Slávny výrok sa časom stal neoficiálnym heslom bratislavských zlatokopiek.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *