Slovensko

Kollárov transsexuál sa bráni, že nie je žiadna jeho EX a má dôkaz, že písal prvý

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Portál Plus 7 Dní prichádza s informáciou o kauza šéfa parlamentu, ktorý si vypisoval tvrdé sexuálne správy s transsexuálom Paris Nemc. Uniknuté úchylnosti si mohli ľudia prečítať na stránke kollarjeuchyl.com

Kollár sa k všetkému priznal a pre médiá povedal, že si len robil srandu a bol zvedavý, kam je až transka ochotná zájsť. Pri tom komentoval jej erotické fotografie s obrovským nadšením a nevyzeralo to úplne ako sranda. Kollár aj ďalej tvrdil, že transka mu napísala prvá. Tá sa však bráni a pre Plus 7 Dní má vraj dôkaz, ktorý zaslala redakcii. Dôkaz má údajne usvedčiť šéfa parlamentu, že písal ako prvý. On oslovil prvý mňa. A poskytnem vám aj dôkaz,”

Paris odmieta, že by bola Kollárova ex: „Nie som žiadna Borisova ex, preboha! Bola to iba obyčajná konverzácia, nič viac,“ reagovala, čím potvrdila pravosť sex konverzácie „Je to zbytočná kauza, vznikla z toho zbytočná bublina,“ zľahčuje. Zároveň priznala, že fotky, ktoré mu poslala, poriadne oľutovala. „Tie fotky? Ľutujem to, ale každý sa učí na vlastných chybách, že áno. A ako sa tá komunikácia dostala von? Žijeme v 21. storočí, preboha, hekeri,“, informuje Plus 7 Dní.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!