Kollárov poslanec kedysi kričal na Matoviča, že je klamár a podvodník. Dnes spolu vládnu (Video)

Ešte za čias vlády Róberta Fica v októbri 2016 sa do seba v parlamente pustili opoziční poslanci Igor Matovič (OĽANO) a poslanec od Borisa Kollára, Peter Pčolinský (Sme Rodina).

Vykrikovali po sebe na celý parlament! Matovič vtedy urážal Andreja Danka a hneď na to sa do dnešného premiéra pustil Pčolinský. Matovič mal pri rečnení Pčolinského odchádzať z parlamentu a nadávať mu do debilov.

„Prečo ideš preč? Čo si povedal? Pod mi to povedať do očí,“ vyzval Pčolinský Matoviča, ale reakcie sa už nedočkal. Pčolinský sa Matoviča v prejave pýtal, že kto je on, že si uzurpuje byť morálnou autoritou v tomto parlamente. „Si obyčajný klamár a podvodník,“ zdôraznil. 

Na koniec sa do Matoviča pustil aj šéf Sme Rodina Boris Kollár, ktorý Matovičovi odkázal, že pre debila je každý debil. Dnes je však všetko inak a ich kamarátstvo vo vláde sa zázračne spojilo.

Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!