Kollárov poslanec kedysi kričal na Matoviča, že je klamár a podvodník. Dnes spolu vládnu (Video)

Ešte za čias vlády Róberta Fica v októbri 2016 sa do seba v parlamente pustili opoziční poslanci Igor Matovič (OĽANO) a poslanec od Borisa Kollára, Peter Pčolinský (Sme Rodina).

Vykrikovali po sebe na celý parlament! Matovič vtedy urážal Andreja Danka a hneď na to sa do dnešného premiéra pustil Pčolinský. Matovič mal pri rečnení Pčolinského odchádzať z parlamentu a nadávať mu do debilov.

„Prečo ideš preč? Čo si povedal? Pod mi to povedať do očí,“ vyzval Pčolinský Matoviča, ale reakcie sa už nedočkal. Pčolinský sa Matoviča v prejave pýtal, že kto je on, že si uzurpuje byť morálnou autoritou v tomto parlamente. „Si obyčajný klamár a podvodník,“ zdôraznil. 

Na koniec sa do Matoviča pustil aj šéf Sme Rodina Boris Kollár, ktorý Matovičovi odkázal, že pre debila je každý debil. Dnes je však všetko inak a ich kamarátstvo vo vláde sa zázračne spojilo.

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353