Kollára stiahli z ankety Homofób roka. Má vraj pozitívny vzťah k LGBTI „na teoretickej, tak i praktickej úrovni“

Šéf parlamentu a hnutia Sme Rodina Boris Kollár už nie je nominovaný v ankete na anti-cenu Homofób roka. Organizátori tejto každoročnej ankety, mimovládne organizácie Inštitút ľudských práv a Dúhové Slovensko, sa tak rozhodli na základe intímnej komunikácie Kollára s transsexuálom a modelkou Paris Nemc.

„S kolegyňami a kolegami sme sa uzhodli, že pán Kollár bol na anti-cenu Homofób roka nominovaný neprávom, nakoľko voči LGBT ľuďom má mimoriadne pozitívny vzťah a to ako na teoretickej, tak i praktickej úrovni,“ uviedol v tlačovej správe riaditeľ Inštitútu ľudských práv Peter Weisenbacher.

Boris Kollár je po nechutnej konverzácii s transsexuálom terčom všetkých vtipálkov na internete. Niektorí však majú Kollára za pokrytca, ktorý si nachytal voličov na kritizovanie LGBTI komunity a teraz podla tejto konverzácie má záujem o muža s výzorom ženy.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!